Денис Скакун рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Монітор Samsung Odyssey G8 G85SB (LS34BG850), Замовлення №UA231121-65794844

Швидко і безкоштовно відправили мені монітор, але він мені не підійшов і я без проблем зміг повернути його назад. Можу сміливо рекомендувати цей магазин.
Людмила Боженко рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE43QN90B, Замовлення №UA230519-42558358

Телевізор QE43QN90BAUXUA вразив мене своєю якістю зображення. Важливо відзначити, що встановлення коштувало всього 1 гривню, що було приємним сюрпризом, при замовленні. Доставка також була дуже швидкою, все відстежувалось через нову пошту. Також хочу підкреслити, що мені дуже сподобалась консультація в цьому інтернет-магазині. Фахівці були дуже ввічливі та компетентні, надали вичерпну інформацію щодо телевізора та його характеристик. Я дуже задоволена!
Відповідь представника «Офіційний магазин Samsung»
Дякуємо за чудовий відгук та вибір техніки Samsung. Доповнити Ваш приємний досвід зможе лінійка дизайнерських саундбарів і подарунки до неї. Приємних покупок!
Yura Halych не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung GE88SUG/BW, Замовлення №UA230727-50540437

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Офіційний магазин Samsung»
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже шкода, що у Вас виникли труднощі із замовленням. Дану ситуацію спричинив технічний збій в нашій системі, через що Вам вдалося оформити замовлення на товар, якого не було в наявності. Ця модель дійсно була на розпродажі, тому і швидко закінчилася на складі. Моделі в інших кольорах були, на жаль, не по акцій ціні. Промо пропозиція зазвичай діє за наявності товару в магазині. Ми щоденно працюємо над покращенням нашого сервісу і будемо намагатися уникати подібних ситуацій в майбутньому.
Дякую за відгук, передумав купувати стиральну машину тут.
7 серпня 2023 Відповісти
Ivan443 не рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Духовка електрична Samsung NV68R5540CB, Замовлення №7143635109

Представник магазину «Офіційний магазин Samsung»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за ваш відгук щодо процедури повернення товару. Ми щиро вибачаємося за виниклі незручності. Тривалість повернення товару була збільшена через відсутність запчастин у нашому АСЦ. Ми уважно розглянули ваші зауваження щодо комунікації з нашим контактним центром, і наша команда підтримки клієнтів працює над тим, щоб швидко та ефективно вирішувати всі питання, пов'язані з гарантійним обслуговуванням та поверненням товару. Ми розуміємо, що ваш досвід з нашим інтернет-магазином не був задовільним, і ми робимо все можливе, щоб вдосконалити наші процеси та покращити якість обслуговування. Ваші коментарі та відгуки є для нас дуже цінними і допоможуть нам поліпшити наші послуги у майбутньому. Ще раз приносимо вибачення за створені незручності. Ми щиро вдячні вам за вашу терплячість та розуміння в цій ситуації. Будь ласка, дайте нам ще одну можливість виправити наші помилки та продемонструвати вам нашу турботу про вас як нашого клієнта. З повагою, Служба підтримки клієнтів
5 липня 2023 Відповісти
Максим Матуляк не рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Холодильник RS66A8100B1/UA з технологією SpaceMax™, Замовлення №№UA230424-40609096

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Офіційний магазин Samsung»
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже шкода, що у Вас виникли незручності при замовленні в нашому магазині. На жаль, дійсно, у Нової пошти є обмеження на підняття на поверх, якщо вага більше ніж 100 кг. Разом з ними ми працюємо, щоб покращити наш сервіс. Додатково умови замовлення та підняття на поверх повідомляють наші спеціалісти у чаті та на гарячій лінії магазину та найближчим часом будуть опубліковані додатково на сайті. Антибактеріальні та дезодоруючі фільтри для усунення запаху та бактерій відсутні на всіх моделях Side-by-side, крім моделі RS63R5591SL/UA, вона має дезодорайзер. Тип генератора льоду на моделі RS67A8510B1/UA - автоматичний, без підключення до водопроводу. Користувач заповнює резервуар водою самостійно. Далі, з резервуара йде автоматичний розподіл води в диспенсер і льодогенератор по спеціальним насосам. Один насос - для диспенсера, а другий - для льодогенератора. Ми публікуємо всі відгуки наших клієнтів, проте це займає певний час. Пропозиція за відгук на придбаний товар та знижку у 200 грн на наступну покупку доступна всім нашим клієнтам. Ваш промокод був надісланий Вам на пошту. Якщо у Вас виникають питання при використанні техніки зверніться до нашої технічної підтримки за номером 0 800 502 000 або в чат за посиланням: https://www.samsung.com/ua/support/contact/#onlinesupport. Вам підкажуть та залюбки допоможуть. Ми намагаємось стати краще кожного дня. Дякуємо за Ваш відгук.
Сам товар має різні дрібні дефекти, що дуже нервує, але не впливає на роботу
16 травня 2023 Відповісти
Андрій Нецевич рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: QE55Q70BAUXUA, Замовлення №UA230414-39769375

Придбав тв в samsung, обирав саме для ігор. Було важливо встановити на стіну. У них є послуга встановлення, приїхали закріпили на стіні, все налаштували. Максимально задоволений.
Maxim Ivancha рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: RB38T600FSA/UA, Замовлення №ua345432-345673

Замовив холодильник з безкоштовною доставкою на поверх. Коли виключили світло, ліфт не працював, але все одно доставили на 8 поверх. Сервіс супер, дуже швидко та зручно!