Julia1112 рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Графічний планшет Wacom Intuos S Bluetooth Pistachio (CTL-4100WLE-N), Замовлення №1001221

Покупкою повністю задоволена. Мені надали професійну консультацію, допомогли визначитися з моделлю та розміром. Дуже дякую. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «Wacom Store Україна»
Дякуємо вам за зворотній зв’язок!
P K не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Wacom Intuos Pro Large PTH-860-N, Замовлення №#1001101

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Wacom Store Україна»
Доброго дня! Ви придбали планшет, попросили якнайшвидше його доставити, а потім після відкриття всього пакування планшету зрозуміли, що він вам завеликий. На жаль, такий товар вважається вже б/у і підлягає перепродажу з суттєвою знижкою, адже наші покупці вимагають, щоб товар був повністю запакований з заводу і на ньому не було слідів відкриття та зламаних пластикових пломб. Саме тому так, поверненню та обміну такий планшет вже не підлягає. Але ми пішли вам на зустріч і повернули планшет. Щодо чеку. Чек вам було відправлено в момент оплати товару на електронну пошту. Він має таку ж юридичну силу, як і друкований. Щодо безкоштовної плівки. В вашому замовленні не було жодної додаткової плівки, тільки планшет. На сторінці товару немає інформації, що йде в подарунок плівка. Всі розміри планшетів вказано на нашому сайті, перед купівлею радимо звернутися до нас за додатковою консультацією і ми з радістю допоможемо обрати правильний варіант. Wacomstore.com.ua є офіційним інтернет-магазином Wacom та декларує всі правила, які не порушують Закон України з прав покупця.
Представник магазину «Wacom Store Україна»
Wacomstore.com.ua надає професійну консультацію, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою у виборі планшета, дисплея або аксесуара. Всі розміри планшетів вказано на нашому сайті, тож ви самостійно можете уявити розмір планшета або дисплея. Wacomstore.com.ua є офіційним інтернет-магазином Wacom в Україні.
11 жовтня 2023 Відповісти
Мария Соловьева рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Графічний планшет Wacom Intuos Pro M (PTH-660-N), Замовлення №100677

Це єдиний магазин, в якому змогли проконсультувати щодо комплектації та допомогли визначитися з вибором моделі. Також порадили додаткові аксесуари, які реально знадобились: захисна плівка, перчатка та наконечники. Відправка день в день. Дуже дякую за допомогу та сервіс
Відповідь представника «Wacom Store Україна»
Дякуємо за зворотній зв’язок!