Вера Хицова рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S, Замовлення №2410

Замовила кондиціонер Mitsubishi Heavy на сайті Еко-сервіс. Обслуговуванням задоволена. Давно планувала покупку, але не могла визначитись з моделлю. Менеджер магазину надав професійну консультацію та допоміг підібрати кондиціонер по моїм побажанням та фінансовим можливостям. Доставили кондиціонер дуже швидко! Монтажна бригада встановили та перевірили! Працює відмінно. Магазин однозначно рекомендую!!!
Відповідь представника «Еко Сервіс»
Добрий день! Ми раді, що Ви залишились задоволені якістю роботи нашого магазину Еко Сервіс. Звертайтесь за потреби до нас знову!
Евгений Колкин рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Кондиціонер Samsung Basic AR12TXHQASINUA, Замовлення №1910

Дякую магазину за дуже якісно виконану роботу. Бистро вирішили всі питання по доставці. Доставку зробили швидко і без запізнень. Роботою монтажників також дуже задоволений.
Відповідь представника «Еко Сервіс»
Михаил Визир рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: GWH09QC-K6DNA2F, Замовлення №2209

Профи! Все оперативно. Четко. Благодарю Павла за работу! Водитель Евгений прибыл точно минута в минуту! Приятно работать с такими людьми. Удачи Вам!
Представник магазину «Еко Сервіс»
22 вересня 2023 Відповісти
Стас Крамарчук рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W (871221), Замовлення №74

Очень понравилась работа менеджера который помог подобрать мне бак. Нужен был бойлер на 150-200л с сухим теном и определенными габаритами чтобы он поместился у нас ванной. Менеджер в разговоре подобрал 3 варианта, после в переписке в вайбер предложил еще несколько, так что мне не пришлось тратить много времени и искать по всему интернету. Доставили бесплатно в оговоренный срок, занесли, все объяснили. Я остался очень доволен обслуживанием, обязательно буду рекомендовать всем этот магазин!
Представник магазину «Еко Сервіс»
Добрий день! Ваш відгук дуже цінний для нас і для всіх клієнтів. Користуйтесь водонагрівачем із задоволенням. Ми вдячні за розгорнутий корисний відгук і будемо раді Вас бачити у нас з новими замовленнями в подальшому.
10 травня 2023 Відповісти