Salce рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Стедікам із камерою DJI Pocket 3 (CP.OS.00000301.01), Замовлення №2400645

Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за розгорнутий відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Мария 13 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Insta360 Flow Creator Kit White, Замовлення №2400665

Відмінна якість товару, на сайті все гарно розписано, навіть питань продавцеві не довелося ставити. Доставка за декілька днів у іншу частину країни. Привітний персонал.
Відповідь представника «GameZone»
Марія, дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Миша Город рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Відеокарта GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №2400625

Тепер і я з нормальною відеокартою. Взяв GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G , як описано було в магазині модифікації GV-N4060EAGLE OC-8GD і це видалось правдою інформацією. Все перевірив по характеристикам, все співпало. Радий що магазин не продає непотріб, і радий що потрапив саме сюди.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Zamir Zakiev не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Процесор Core i7-14700KF (BX8071514700KF)

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Приносимо свої вибачення за незручності. На жаль, розширені терміни доставки обумовлені постійними блокуваннями кордонів. Ми тримаємо найнижчі ціни на ринку за рахунок того, що переміщуємо більшість товарів безпосередньо під замовлення клієнтів. Наприклад, на даний момент на Ваш процесор ми надаємо також найнижчу ціну - економія більше 1000 грн у зрівнянні з цінами конкурентів. Ми будемо тримати цю ціну аж до моменту відправки до Вас, якщо замовлення залишається актуальним. Зі свого боку ми намагаємось максимально пришвидшувати процес, адже це, в першу чергу, в інтересах магазину. Враховуючи, що переміщенням займається постачальник - ми відправимо Ваше замовлення, як тільки отримаємо його на нашому складі. Дякуємо за розуміння!
Представник магазину «GameZone»
Також, укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли додатково запропонувати способи вирішення даної проблеми. Дякуємо!
21 лютого 2024 Відповісти
rostohant не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Квадрокоптер Mavic 3 Classic No Remote (CP.MA.00000559.01)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

на складі тдрона не виявилось, взяли 1000 грн передплати, пообіцяли за декілька днів превезти. Через майже 3 тижні відмовивя від замовлення, бо вже немає часу більши чекати. Із плюсів - повернули передплату
Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з постійними блокуваннями кордонів, магазин наразі не може гарантувати чітких термінів, оскільки переміщеннями займається безпосередньо дистриб'ютор. Як тільки припиниться блокада та перешкоджання переміщенням - магазин одразу ж повернеться до стандартного режиму роботи. Наразі зі свого боку ми намагаємося робити усе можливе, щоб пришвидшувати документальне оформлення та відправку безпосередньо до клієнтів після отримання нами товарів на наших складах. При цьому ми намагаємося стримувати ціни, за якими клієнти замовляють, навіть якщо у процесі переміщення закупівельна вартість зростає. Приносимо свої вибачення за затримку.
Представник магазину «GameZone»
21 лютого 2024 Відповісти
Ангелина Киселева рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Відеокарта GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC 12G (GV-N407SEAGLE OC-12GD), Замовлення №2400565

Вперше тут купувала. Потрапила сюди випадково, просто сподобалась ціна. Магазин залишив в мене позитивні ємоції, тому рекомендую до покупок.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Bogdan2432 рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №2400597

Ігрова працює, гарантію надали. Магазин можу радити до покупок.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Юлія19 рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC, Замовлення №2400480

Все на рівні. Карта підійшла, проконсультували якісно. Відправка день в день
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Smart Shop рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB TWIN X2 (N406T2-08D6-171153N), Замовлення №2400507

Хотел именно відеокарту INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB TWIN X2 (N406T2-08D6-171153N), но не в одном магазине не находилось в наличии. Была только тут. Спасибо вам за правдивую информацию на сайте! Отличный магазин. Буду теперь обращаться.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
2LatteForMe не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Хотів купити: MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли більш детально уточнити причину виникнення подібної ситуації.
№ 2400496
19 лютого 2024 Відповісти