Cool Treyser рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: 2400548, Замовлення №Монітор-планшет Huion Kam

Швидке обслуговування, кваліфіковані консультанти, доброзичливе ставлення, доставка прямо додому.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Вадим Шушкалов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 лютого 2024

Хотів купити: Відеокарта GEFORCE RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE (N406T2-08D6X-171153W)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «GameZone»
Шановний Вадим! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли більш детально уточнити причину виникнення подібної ситуації.
№ 2400471 від 29.01.2024
17 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «GameZone» відповів на коментар Вадим Шушкалов
Вадим, нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, на кордонах щоденно змінюється ситуація та блокуються все більше та більше вантажівок. На даний момент загальна черга складає близько 46 км. Працівники магазину подають запит по кожному окремому товару та замовленню до дистриб'ютора та отримують зворотній зв'язок. На жаль, у даний момент часу, терміни, які вони отримують, не завжди є актуальними, оскільки жодна людина не у змозі передбачити, яким буде наступне блокування та наскільки довго. При цьому, навіть якщо ринкові ціни зростають, ми не підвищуємо їх у замовленнях клієнтів та залишаємо тими, за якими було оформлено замовлення, тримаючи одні з найнижчих цін на ринку. Усі інші магазини, які працюють з замовними товарами, на жаль, стикаються зараз з ідентичною ситуацією. Як тільки ситуація стабілізується - переміщення будуть більш прогнозовані та подібних затримок не буде виникати. Приносимо свої вибачення за затримки.
19 лютого 2024 Відповісти
Вадим Шушкалов відповів на коментар GameZone
Я заказывал товар в Украине и меня НИКТО НЕ предупреждал, что товар будет из-за границы. Лишь кормили завтраками "будет на следующей недели". Остальные магазины привозят максимум за 5 дней, не нужно брать ответственность за другие магазины. Я НЕ готов ждать столько дней (НА ДАННЫЙ МОМЕНТ 21 ДЕНЬ), я считаю вы нарушили свои обязательства и обязаны вернуть мне мою предоплату. Я приобрету товар в другом магазине.
19 лютого 2024 Відповісти
Показати всі коментарі
Tanja рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Процесор Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF), Замовлення №2400563

Не маю причин не довіряти магазину в майбутніх покупках. Тепер буду оплачувати одразу на карту, щоб не вирачатись на послугу наложки.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Лукаш Соломия рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №2400529

очікування = реальність - продавця раджу
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування :) З повагою, команда GaneZone!
ОЛЮНЯ рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S8 White, Замовлення №2400546

Вперше робила таку дорогу і покупку через інтернет магазин і дуже переживала, але все обійшлося. Пилосос доставили прямо до квартири курьєром від магазину того ж дня. Пилосос запрацював одразу, всі заявлені функції є, опис на сайті відповідає дійсності.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Марія Бондаревська рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Графічний планшет H580X, Замовлення №2400497

Планшет мені потрібен для роботи і дана модель абсолютно мене задовольнила. Це стовідсотковий плюс консультанта, який мене уважно вислухав і продав мені те що потрібно. Дякую!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Наталия Олейник рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Microsoft Xbox Series X - S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №2400473

все ок, дякую!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Вася Вербик рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Відео карта GIGABYTE Ge Force RTX 4060 EAGLE OC 8G(GV-N4060EAGLE OC-8GD, Замовлення №2400449

Покупка відяшки GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G здійснена. Магазин буду радити.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Іван Шершун рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №2400434

Дякую вам!!! Зарядна станція чудова і тягне все що потрібно, дякую продавцеві за пораду. Швидка відправка, швидка доставка. На сайт ціна була вказана вірно. Із особливостей - все спілкування після дзвінка проходило в месенджері, але як для мене це й на краще, бо так зручніше.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Daria_24 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 MF (MF-E2EE313SD), Замовлення №2400423

Спочатку не думала навіть покупати. Перший раз просто зателефонувала до магазину, щоб поцікавитись декількома ноутбуками, і тільки після тиждня моніторинга цін, зрозумла, що тут найкращі умови і я точно не прогадаю, якщо куплю. Тепер вже зателефонувала, що конкретно купити. Обрала для себе модель GIGABYTE G5 MF (MF-E2EE313SD). Ноутбук одразу відправили до мене поштою, без затримок. Своїм придбанням я залишилася задоволена, тому й магазин рекомендуватиму.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!