Alina27262 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF) , Замовлення №2400414

Відповідність ціни на сайті, ввічливі консультанти, якісний товар і післяпродажна допомога - це найголовніше для мене як для клієнта.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Ольга 1986 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Flow Standalone White, Замовлення №2400389

Цілком задоволена покупкою. Продавець точно не помилився у своїй рекомендації. Дякую доставлено поштою за добу. Документи всі в повному порядку,є чек (заповнений).
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Ulianavernik рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Ноутбук AORUS 17X (AZF-D5EE665SH), Замовлення №2400262

о 10.15 залишила заявку на сайті, а в 10.16 вже отримала дзвінок - магазин з гарною організованністю, я таке дуже люблю і поважаю
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися досвідом взаємодії з нами! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Настя 10 рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Смартфон ROG Phone 6 12/256GB Phantom Black, Замовлення №2400298

Якось раніше не дуже довіряла покупка через інтернет, але після останніх декількох покупок кординально змінила свою думку. Особливо довіру магазин заслуговує тоді, коли без проблем погоджується відправили товар наложкою, як цей, наприклад. Так я точно впевнена, що магазин не надішле якийсь непоріб. Дякую GameZone!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
mefisto1_1 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 лютого 2024

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G, Відеокарта GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №2400340

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. Саме через затримку Вам і було спочатку запропоновано повернути Вашу передоплату, оскільки ми не були впевнені у кінцевих термінах, про що менеджери повідомляли Вам. Оскільки Ви погодилися на очікування - було дано підтвердження дистриб'ютору, що можна проводити подальше переміщення, тому в будь-якому випадку ми б отримали дану товарну позицію і оплатили переміщення, через що на даному етапі повернення передоплати уже було б неможливим, оскільки дана сума, як і прописано в оферті, слугувала б покриттям витрат на переміщення. З останньої інформації, яку Вам повідомили - відеокарта уже прибула на наш регіональний склад та буде відправлена до Вас уже в найближчі дні. Приносимо вибачення за затримки.
Kub рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC, Замовлення №2400286

Купила відеокарту, задоволенна. Ціна - як і вказано, сроки доставки - на наступний день з моменту замовлення, товар і гарантія - офіційні. Дякую, буду звертатись ще!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Алина рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA 2 Extra Battery (ZMR330EB), Замовлення №2400235

спасибо за отменный сервис и качественный товар
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Volodymyr101190 рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Marshall MOTIF A.N.C. Black, Замовлення №2400223

Навушники працюють, гарантію надали. Магазин можу радити до покупок.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Вікторія Дячишин рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Wireless Black (910-006630), Замовлення №2400272

Пользуюсь услугами магазина более 2-х лет. Очень нравится их ассортимент. А последнее время у них значительно вырос ассортимент товаров. Рекомендую магазин от всей души.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Сподіваємось, покупка буде радувати Вас ще довгий час :) З повагою, команда GameZone!
Леонид Демянчук рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ноутбук G5 MF (MF-E2EE333SD), Замовлення №2400304

Рекомендую цей магазин! Було спірне питання щодо товару, але все вирішили швидко і на мою користь. Досить грамотний персонал. Підуть на зустріч клієнту. Я задоволений.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!