Sergey Boychuk не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: BOSS Katana-100MKI, Комбопідсилювач BOSS Katana-100MKII

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

На сайті продавця зазначено, що товар є в наявності. По факту - немає, тільки під замовлення. Ціна, заявлена у Hotline та на сайті - не відповідає реальній ціні, по якій можна замовити цей комбопідсилювач.
Dmytro2023 рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: MIDI-клавіатура M-Audio Keystation MINI 32 MK3, Замовлення №234062265

Гарний вибір товарів, чемні та приємні в спілкуванні працівники магазину. В мене залишились тільки позитивні враження. Рекомендую цей магазин для співпраці!
Awersq рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Behringer C1U, Замовлення №96776

Дякую за оперативність! Якістю товарів так само залишилися задоволені :)
Roma53857 рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Akai mpk mini mk3, Замовлення №74653

Хороший магазин, з величезним асортиментом. Персонал працює швидко і зі знанням справи. Оперативно обробили замовлення, так що моя оцінка 5, неодмінно ще скористаюся їхніми послугами, загальне враження відмінне.
Zenkip555 рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Focusrite Scarlett solo 3rd GEN, Замовлення №84654

Великий асортимент різних товарів за дуже приємними цінами, доставка вчасно, без затримок. Якість відмінна, для таких цін якість реально просто супер.
Max Dmitriev не рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Хотів купити: Мікрофон студійний/ для стрімінгу, подкастів Rode PodMic

не рекомендую, отменяют заказ, меняют цену и делай с этим что хочешь.
Відповідь представника «RobBit»
Доброго дня, замовлення було скасоване, по причині "немає в наявності".
Не надо врать что вашей вины нет, на сайте был товар за 4200, я сделал заказ, его отменили, цена изменилась на 5300, а не на \"нет в наличии\".
26 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «RobBit» відповів на коментар Max Dmitriev
Якщо б товар був у наявності вам сказали б що ціна змінилась. А не просто скасували.
26 грудня 2022 Відповісти
Max Dmitriev відповів на коментар Циж Тарас Ігорович
Тарас, товар никуда не пропал с сайта, просто изменилась цена. И мой заказ по старой цене был отменен. Несоответствие цены на сайте (и даже если как они утверждают несоответствие наличия) вина магазина, а не моя как покупателя
27 грудня 2022 Відповісти
Галина Галина рекомендує цей магазин