Vasiliy Sidorenko рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: asus tuf gaming f17 fx707zu4-hx035, Замовлення №5300823

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Все чудово. Задоволений покупкою
Anton Bogoslavskyi рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Купив: Apple iPhone 13 mini 128GB Starlight (MLK13), Смартфон Apple iPhone 13 mini 128GB Starlight (MLK13), Замовлення №9947

все дуже чемно і швидко, і навіть несподівано, що продавець виконав доставку у свій вихідний
Анастасія Токарчук рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Starlight (MQ4Y3), Замовлення №9908

Співробітник був дуже ввічливий та відповів на всі запитання. Роботою магазину задоволена на 100%. Дякую за чудовий сервіс! Магазин рекомендую!
Роман Кучура рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3)

Замовив. Через 40 хвилин доставили. Безкоштовна доставка. Супер
Comp рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Apple MacBook Air 13

Lina Klebanova рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: MacBook Air 13, Замовлення №3033

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Всё чудово і з маком і з прайсом і з доставкою. Дуже оперативно незважаючи на нашу загальну важку ситуацію.
Hanapet1983 рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom White (SM-S908BZWG)

Прекрасні фахівці, на всі питання та консультації відповідають швидко, та фахово, рекомендую даний магазин та дану команду фахівців.
Ярик Назаренко рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 13

Рекомендую магазин! Купив у них Apple MacBook Pro 13" Silver Late 2020 по найкращій ціні на ринку. Вчора замовив, сьогодні вже забрав на НП. Сервіс топ!