Світлана Наконечна рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: iPad pro m2 256гб, Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №2394

Доброго дня! В Мій Ґаджит ми купили айфон 14Promax та айпад , залишились дуже задоволені сервісом. Команда молодих освідчиних та приємних консультантів. Дякую
Відповідь представника «МІЙ ҐАДЖЕТ»
Добрий день! Дякуємо за відгук та завжди раді допомогти у виборі техніки чи аксесуарів. Звертайтеся
інстаярік рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №1700

Все дуже сподобалось, товар прийшов швидко.Рекомендую!
Pro100 Lena рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: ЧЕХОЛ SILICONE CASE ДЛЯ IPHONE 11 (VITAMIN C) (MY192) (ORIGINAL ASSEMBLY), Замовлення №№4590-1066

Замовлення робила на Різдво, в той же день мені передзвонили уточнити замовлення, та відправили. На слідуючий день отримала :) Товар дійсно гарної якості. Рекомендую продавця.
Відповідь представника «МІЙ ҐАДЖЕТ»
Андрей не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver 2023 (Z1770019H)

Ноутбука в цвете Silver нет в наличии, но его не убирают ни с сайта, ни с Хотлайна.
Vanya Kryminskyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 серпня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Midnight Black (9827696), Замовлення №3736

Два тижні тому придбав контролер DualSense для PS5. Так як товар новий, особливо не розглядав його і не тестував, на перший погляд все працювало нормально. Тепер же при детальному огляді виявим сліди розборки контролера, а також сліди використання - він був явно не новий. До того ж виявив, що d-pad трошки просівший, особливо кнопка вправо. Отож, під виглядом нового мені продали відремонтований б/у контролер за 2599 грн.
Антон рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №3610

Купил данную станцию в магазине еще несколько недель назад,когда цена была гораздо меньше.Отправили быстро,сделал до этого предоплату.Все хорошо.Единственный минус- что общение было только в режиме переписки,что не всегда удобно-поэтому лучше сначала звонить как делают другие,а если человеку говорить неудобно тогда уже искать другой способ связи).
Відповідь представника «МІЙ ҐАДЖЕТ»
Добрий день, Антон! Дякуємо за відгук та завжди раді допомогти у виборі техніки чи аксесуарів. Звертайтеся
Herei не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 червня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB Peach (SM-A336BZOG), Замовлення №Замовлення №3256

Начебто серйозний магазин, але ні накладної, ні квитанції, чи чека, чи гарнтійника не прислали. А кошти не маленькі. Фото чека прислали вайбером.
Відповідь представника «МІЙ ҐАДЖЕТ»
Вітаємо, Вікторе Шкода, що отримали від Вас негативний відгук Як повідомляли Вам раніше, гарантія дійсна по чеку, який надіслали Вам у Viber Також надсилаємо Вам Фізичний чек та гарантійний талон Сподіваємося, що Ви зміните думку про наш магазин на краще та зміните відгук на позитивний Чек та гарантійний талон надсилаємо по пошті (Оплата доставки за рахунок магазину) Приємного Вам користування та гарного вечора
Згодом прислали чек і гарантійний талон. Проблема вирішена.
22 червня 2023 Відповісти