Богдан КУЛИК рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Вита пара FTP cat.5e 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 100м Dialan, Замовлення №8075

Kostiantyn Ponomarenko рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Кабель "вита пара" Одескабель КПпВонг-HFО-ВПЭ (500) 4*2*0,56 (S/FTP-cat.6А LSOH) 305 м (7935050m305), Замовлення №1314

Зробив замовлення кабелю Cat6a S/FTP 305 метрів, на наступний день мені написали. Комунікацію продовжили в Телеграмі. Додадково до замовлення ще поспілкувався за інші питання що мене цікавили по мережам та обладнанню. Бухту кабелью доставили вчасно. Все ок. Рекомендую.
Stark Ind. не рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Хотів купити: Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti NS-5ACL

Оформив заказ на їх сайті, на товар у наявності,прийшов лист що заказ оформлен,але через 20 хвилин на пошту зайшов лист що товара немає у наявності, і на сайті ціна зросла на 30% на цей товар у наявності....
Відповідь представника «net-server.com.ua»
Добрий день. Все вірно в наявності немає! Ціну поміняли - бо поставка коли буде - то ціна буде інша! (І це нормально бо кожну поставку ціни міняються!)
Александр Стельмах рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Стійка EServer Серверная стойка 32U 400 Lite (ES-32U400BL), Замовлення №163

Купував серверну стійку з полицею. Збирав сам без жодних проблем. Рекомендую продавця. Все було вчасно і у повній комплектації
Відповідь представника «net-server.com.ua»
Дякуємо за відгук!