Олександр3970 рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB NFC, Midnight Black, Замовлення №967

Смартфон відправили, як і домовлялися, у опломбованій заводській упаковці. Розчаровує лише те, що не працює один з двох світлодіодів на спалаху як у режимі ліхтарика, так і камери. На усіх сайтах пишуть, що у смартфона саме подвійний спалах.
Вадим Петріченко рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Кабель Lightning Baseus Superior Series Fast Charging Data Cable USB to Lightning 1m Blue (CALYS-A03), Замовлення №№761

Оплатив онлайн. Прийшов до магазину забрав товар, попередньо попередили, що товар є в наявності. Дали гарантію.
Відповідь представника «REBUS»
Дуже дякуємо Вам за комментар. Будемо чекати Вас знову в наших магазинах. Хай кабель справно працює.
Alexander рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Phantom Black (SM-S901BZKG)

Замовив в п'ятницю ввечері, відправили Новою поштою зі Львова в суботу, отримав в Києві в неділю. Оперативно. Якісно. Жодних зауважень. Рекомендую.
Представник магазину «REBUS»
Дякую Вам за відгук. Раді, що Вам все сподобалось і що вибрали наш магазин.
19 жовтня 2022 Відповісти