Елена Борисовна рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston SG 100 R, Замовлення №3517

Быстро по самой лучшей цене доставили бойлер. Рекомендую
Юрий Матвеенко рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: @j9@Uav2Xpu9yT6, Замовлення №@j9@Uav2Xpu9yT6

Получил бойлер мгновенно. В обед заказал,следующим вечером уже пользовался. Все четко от( а да я) Главное четко обговорить все что вы хотите и (будит вам счастье), Однозначно рекомендую!!!
Відповідь представника «ТопТехник»
Дякую! Приємно з Вами співпрацювати!
Andre Tan рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Beko RDSA240K20W, Замовлення №20450437144811

Товар був в наявності, ціна актуальна, відвантаження відбулось вже наступного дня. Продавець завжди на зв'язку. Магазин рекомендую.
Олександр рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Пароварка West WFS 8092 SSB, Замовлення №743

Купив пароварку, відправили швидко. Товар новий відповідає опису, парує нормально, буду дивитись скільки пропрацює, все ок
Відповідь представника «ТопТехник»
Щиро дякуєм за чесний відгук!
Евгения Груша рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: Бутербродница, Замовлення №29

Товар соответствует описанию, заказ выполнен оперативно, спасибо!
Відповідь представника «ТопТехник»
Дякуємо Вам за чесний відгук.
Лена Бобылёва рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Стиральная машина Samsung WW 70T3020BW/UA, Замовлення №67

Після консультації продавця, придбала пральну машину, доставили швидко по місту. Пральна машина сподобалась, в таку ціну це найкраща пропозиція. Дякую! Гарних продажів )
Відповідь представника «ТопТехник»
Дякуєм за відгук! Чекаєм на Вас знову.