Mr. Vell не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black

Заказал OnePlus 11 16/256 global. Попросили предоплату 500 грн, отправил. На следующий день сказали что товара нет. Деньги сказали вернут в течении 1-3 дней уже пошел 4 до сих пор жду.
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Як і повідомляли Вас, повернення відбувається впродовж 1-3 робочих днів, чекали від Вас ІПН й потрапили на вихідні. Щойно Ви надіслали ІПН, за 15 хв ми повернули кошти, вірно? Буде справедливо (а ми будемо вдячні), якщо Ви зміните свою неРекомендацію або ж зможете її видалити?? Дякуємо заздалегідь!
Robert A (ACB) не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон realme GT2 Pro 12/256GB Paper White

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «PixoPhone»
Роберт, добрий день! Щиро – дуже перепрошуємо за цю ситуацію, що склалася! Наша посилка затрималася на Новій пошті – до сих пір розбираємось з ними :( Просимо вибачення і сподіваємось, що в майбутньому ми ще зможемо виправитись!
Антон Бухов рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №011043

Дякую, отримав абсолютно новий Pixel 7 ще й з заводськими пломбами на коробці. Телефон відправили майже відразу після оплати, при тому що це була п'ятниця близько 6ї вечора, і не очікував що в додатку нової пошти з'явиться напис "до вас прямує посилка". Думав що надішлють вже наступного дня. На Google Pixel перейшов 3 роки тому, і купую вже вдруге у pixophone і все як в перший раз пройшло ок) дуже вдячний за швидкість і комунікабельність.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Антон, за Ваш вибір! Приємного користування! :)
Webcapcha рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №НФ-00027753

Обрав PixoPhone, бо тут я знайшов смачну ціну, отримав повністю запакований, європейський телефон. Привітні і компетентні менеджери які проходять з тобою весь шлях від початку до моменту отримання телефона. Я співпрацював з менеджером Вадимом та Ярославом. Компетентні та приємні хлопці. З вдячність покупець Ігор.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо Вам за довіру! Приємного і довготривалого користування! :)
Ігор Зубик рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 9R 12/256GB Qingyu Green, Замовлення №010691

Відповідь представника «PixoPhone»
Щиро вдячні, Ігоре, за довіру і Рекомендацію! Приємного користування!
Рекомендую!!!)
22 вересня 2023 Відповісти
Максим Кравцов рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Смартфон vivo X90 Pro+ 12/256GB Red, Замовлення №НФНФ-010249

Дуже сподобався магазин, брав віво, якого більше нема в жодному з магазинів України. Швидко зв'язалися, через телегу дізнався чи є в наявності. Та в Цей же день оплатив, і все відправили. Наступного дня все був в мене. Все запаковано, як і обіцяли. До відправки записали чи треба настроїти, видалити китайські проги, та налаштувати мову. Рекомендую магаз. Всього найкращого вам.
Відповідь представника «PixoPhone»
Максим, ми дуже раді, що ви задоволені! І окремо дякуємо за Рекомендацію, приємного користування!
Андрей Дмитриев не рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 40000mAh 22.5W Black (PPAD020001), Замовлення №6261

купив в цьому магазині два зовнішніх акумулятори (павербанки) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 40000mAh 22.5W Black (PPAD020001) все прийшло вчасно..але один з акумуляторів бувший у використанні..запакований не професійно без додаткового кабелю..заряджався на 3 години більш ніж попредній..явно був юзаний.. після мого звертання по телефону мені пообіцяли пердзвонити..НІХТО не передзвонив...Якось не полюдські і дуже не порядно.. Не рекомендую
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Андрій, ми вам телефонували і просили, щоб ви надіслали назад павербенк, щоб його обміняти на інший, та ви сказали, що не маєте часу ходити на пошту :( Доставка за наш кошт, просто хочемо надати вам максимально якісний товар – будь ласка, знайдіть час протягом тижня, щоб з нами сконтактуватись і ми мали змогу це для вас вирішити
PazzoMas рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №0581

Купував в грудні 22. Телефон був в наявності. Японська версія. Моментально відповіли, забронювали. Й ще є оплата частинами. Також зробили гарантію на 12 місяців. Дуже задоволений швидкістю
Відповідь представника «PixoPhone»
Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені і користуєтесь!
Роман Романишин не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (stick) White, Замовлення №Без замовлення, покупка в

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день, Роман! Так, справді, навушники були забиті – ми їх почистили – звук став значно кращим. Bluetooth не відвалювався, працював справно. І дійсно, можемо обміняти користовані навушники за вказаною вартістю
Ну та звісно, що у вас все працює.... Самий простий спосіб відмовити в гарантійному обслуговуванні, дякую! Я зрозумів ваше ставлення до клієнтів... Простіше купити будь де інде, ніж мати справу з вашою мережею.
15 вересня 2023 Відповісти
Константин Косик не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 вересня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 8/128GB Phantom Black (SM-S908BZKD), Замовлення №7367

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Придбав цей телефон собі на ДР і був розчарований, відразу він почав глючити. Звернувся на повернення коштів через 7 днів після отримання. Прийняли, а потім передзвонили і сказали що перепрошили і можуть відправити мені його назад. Чи прийняти за ціною -10%. Я не погодився і збираюсь повернути кошти через зазист споживачів. В фото глюки.
Раді, Константин, що вирішили проблему
Вирішив, повернути полагоджений телефон
8 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «PixoPhone» відповів на коментар Константин Косик
Дякуємо за відгук, приємного і тривалого користування!
11 вересня 2023 Відповісти