Александр Кравчук рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 3 4/128GB Not Pink, Замовлення №7282

Телефоном задоволений! Просив поклеїти плівку на телефон за це заплатив - не відмовили та поклеєли, але поклеїли НЕ якісно! Зробив дзвінок до магазину та менеджер САМ запропонував вислати стекло з самостійним набором для поклейки, я не відмовився, стекло прийшло БЕЗКОШТОВНО, дякую магазину за турботу до споживача, якість та швидкість обслуговування. Магазин РЕКОМЕНДУЮ
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Олександр, за щирий відгук! Приємного користування!
Александр Пепеляев рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal SOFT, Замовлення №№ 008681

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Все відповідає опису. З оформленням допоміг консультант в месенджері. Є один нюанс про який вам теж розповість консультант. Телефон мені сподобався, все не так погано, як розповідають оглядачі (не гріється, не мерехтить)
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук! Приємного користування!
rostykf рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Oneplus 8, Замовлення №009047

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все чудово, телефон у хорошому стані за низькою ціною, прийшло швидко та без пошкоджень
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо вам за відгук! Приємного користування!
Кирилл Страшинский рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi K60 8/256GB Green, Замовлення №008999

Покупкою задоволений, телефон прийшов в оговорені терміни, доставка швидка та безпечна. Стан та характеристики повністю співпадають із заявленими. Рекомендую брати саме у цьому магазині, адже доволі адекватна ціна, чудовий сервіс.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Кирил, за приємний відгук! Приємного користування!
Владислав Котолуп рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus Nord 3 16/256GB Misty Green, Замовлення №008845

Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Владислав, за вашу Рекомендацію! Приємного користування!
Антон Кугут рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Sea, Замовлення №009109

Покупкою задоволений, телефон прийшов запакований, есім працює, все прийшло в оговорені терміни, колір такий же як заказував.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Антон, за відгук! Приємного користування!
Серый Кулинич рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Oneplus 7 pro, Замовлення №007555

Купляв у PixoPhone вживаний oneplus 7 pro, телефоном задоволений. Магазин рекомендую, люди цивілізовані , толкові і зацікавлені , обслуговування клієнтів вишка, всім треба брати з них приклад !
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Сергій, за рекомендацію і приємні слова! Дуже цінуємо!
Євгеній Куян рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Vivo x90 12/256GB Blue, Vivo x90 blu 12/256, Замовлення №008673

Дуже швидко зі мною зв'язався консультант і детально все роз'яснив. Товар повністю відповідав опису в магазині.
Відповідь представника «PixoPhone»
Євген, дякуємо за відгук! Приємного користування!
Сергей Тышкевич рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №008488

Сервісом магазину задоволений. Відправив повну передплату задля економії комісії на новій пошті за накладений платіж. Відправили дуже швидко, пакування надійне. Перевірив свій Піксель через ІМЕІ на офіційному сайті, телефон новий, все відповідає опису товару на сайті. Дуже раджу магазин.
Відповідь представника «PixoPhone»
Круто, дуже раді, Сергій, що Вам все сподобалось! Дякуємо за відгук і приємного користування!
Іван Тулайдан рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Google Pixel 6 Pro 12/128GB Sorta Sunny, Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Sorta Sunny, Замовлення №008121

Дуже щиро дякую вам за чудовий продукт. Стан дуже добрий Акумулятор здоровий Екран в чудовому стані. Умови купівлі-продажі дуже зручні, магазин йде на зустріч покупцям.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дуже раді, Іван, що ви залишились задоволеними! Дякуємо за Рекомендацію і приємного користування!