Андрій К.М рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Мотокультіватор Husqvarna TF 338, Замовлення №0006060

Рекомендую даний магазин за прифесійний підхід стосовно кліентів а також допомогу при виборі якісного обладнання. Мав досвід в цьому магазині щодо купівлі мотоблоку Хускварна TF338, декілька разів консультувався з менеджером Максимом відносно даної техніки, за що йому окрема подяка.. Стосовно мотоблока повністю задоволений , також приємно здивувала передпродажна підготовка. Дякую!
Петро 58 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Акумуляторна ланцюгова пилка Husqvarna T535iXP, Замовлення №СФ-0003846

Сальваторе Кутуньо рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Мотокоса Husqvarna 545RX, Мотокоса Husqvarna 545RX (9660159-01), Замовлення №СФ-067403

Василь Мартинюк рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Акумуляторний висоторіз Husqvarna 120iTK4-H, Замовлення №СФ-065526

Все чітко і по ділу.
Анжела Фукс рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Комплект із акумуляторного тримера Husqvarna 215iL та кущоріза 215iHD45, Замовлення №СФ-059381

Менеджер Максим з першого дзвінка надав професійну консультацію, порадив як краще зробити і підтримав під час очікування товару. Була приємна вражена чуйним ставленням і відкритістю до клієнта. Товар прийшов гарно запакован. Вже спробували. Дуже задоволені, що отримали саме то, що хотіли. І з гарними умовами. Вже і сусіди бажають такий самий інструмент ))) Так що сміливо рекомендую і магазин, і менеджера Максима. Успіху в роботі!
Артур Гломозда рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Мотокоса Husqvarna 545FR, Повітродув Husqvarna 580BTS, Замовлення №СФ-057275

Дуже гарний сервіс. Менеджер консультант Максим надав необхідну кваліфіковану інформацію.
Василь Макаренко рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: бензопила husqvarna 565, Замовлення №СФ-057438

Менеджер Максим надав вичерпну інформацію по товару, товар був привезений вчасно, провірили роботу інструмента, провели чітку інструкцію як правильно користуватись. Всім задоволений !!!
Oleksandr Lozko рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Husqvarna G3200P, Бензиновий генератор Husqvarna G3200P (9676651-02), Замовлення №1972

Купував генератор для приватного будинку. Магазин однозначно рекомендую. Ввічливі та професійні продавці( на всі мої запитання отримав зрозумілі відповіді та рекомендації).
Відповідь представника «Sweden-tools.kiev.ua»
Олександр дякуємо за відгук. Звертайтесь - завжди раді допомогти Вам у виборі якісної сертифікованої продукції в Україні.