Ihor Mozghovyi не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Хотів купити: сухий корм Orijen Six Fish Cat 5,4 кг (o28154)

Mail_dim не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Хотів купити: сухий корм Pro Plan Adult Medium Sensitive Digestion Lamb 14 кг (7613035214774)

Заманивают на регистрацию низкой ценой. Хочешь узнать реальную цену? регистрируйся...
Відповідь представника «ZooBoo»
В першу чергу хочемо подякувати Вам за рекламу наших низьких цін, так Ви маєте рацію, ми надаємо знижку тільки зареєстрованим клієнтам, для цього Вам не потрібно витратити багато часу, це можна зробити при оформленні замовлення вказавши прості дані, які потрібні при реєстрації в будь-якому інтернет магазині: Ім'я, Прізвище, номер телефону та електронну пошту. Натомість ви отримуєте величезні знижки на понад 5 тисяч товарів.
Оксана Адаменко не рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: сухий корм Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Medium Chicken 14 кг (604378), Замовлення №2344

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відправили товар з затримкою
Відповідь представника «ZooBoo»
Оксано, вам так не сподобалося, що ми відправили Вам продукцію наступного дня після оплати, що вирішили написати нам поганий відгук та не рекомендувати нас. А до наступних 3 покупок у нашому магазині у Вас немає претензій? Ми сподіваємося, що постійна наявність та низькі ціни, спонукають Вас подарувати нам гарний відгук і все-таки порекомендувати нас іншим покупцям)
EleanorGT500 не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Хотів купити: сухий корм Brit Premium Sensitive Lamb and Rice 15 кг 170845/6642

Ціна не відповідає заявленій!
Відповідь представника «ZooBoo»
Доброго всім читаючим цей комент. Ціни вказані актуальні. Для отримання цін треба пройти кроки реєстраціі. Нажаль ДУУУже багато лінивих покупців. Пройди рееєстрацію та отримай ціну, АЛЕ при цьому багато бажання написати відгук доклавши більше зусиль ніж зареєструватись ))) ВСІМ НАЙСКОРІШОЇ ПЕРЕМОГИ та вдалих покупок
Вадим Кузьменко не рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Хотів купити: Ціна не відповідала дійсності.

На жаль ціна на сайті не відповідала дійсності. І навіть, коли я описав всю ситуацію менеджеру, то мені не змогли продати товар по тій ціні я вказана на сайті.
Відповідь представника «ZooBoo»
Шановний Вадим! Ми вдячні Вам за відгук та за те що допомагаєте нам стати краще. Програма лояльності та знижки доступні лише уважним та зареєстрованим покупцям. Це стандартна процедура яка займає не багато часу. В свою чергу ми вже робимо для того щоб магазин був максимально логічним та зрозумілим. Дякуємо та вдалих наступних придбань .