Lilja рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect Absolute (394451-01), Замовлення №1410

все хорошо, без происшествий
Дякуємо за відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Lila111 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VF (A12VF-266XPL), Замовлення №1403

Мною була оформлена оплата частинами, підтвердження отримала одразу. ніяких проблем не виникло. Ноутбук доставлявся курєром магазину, перевіряла все перед курьєром -все добре.
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
26Dima07 не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Приносимо свої вибачення за подібну ситуацію. На жаль, повідомивши Вас про те, що відеокарта знаходиться на нашому складі, менеджер неправильно переглянув інформацію про місцезнаходження. Як тільки керівництво побачило дану ситуацію - було одразу ж поставлено Вашу модель на переміщення від постачальника, очікуючи швидких термінів, проте блокади кордону внесли свої корективи. Менеджери ніколи не вводять клієнтів в оману спеціально, з метою допродаж, оскільки це негативно впливає на репутацію магазину, тому якщо товар знаходиться у постачальника - саме таку інформацію і повідомляють, у Вашому випадку виникла дуже прикра помилка. Ваше замовлення буде виконано в пришвидшеному порядку, як тільки ми отримаємо його на складі. Дякуємо за розуміння!
Serhii Zhorov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Монітор Dell UltraSharp U2723QE (210-BCXK), Замовлення №1350

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з постійними блокуваннями кордонів, час переміщення не гарантується жодними постачальниками. Зі свого боку ми робимо усе можливе, щоб пришвидшувати даний процес. Ваші кошти були повернуті ще вчора до Вашого відгуку (або ж до його відображення безпосередньо у нашому профілі). Усі повернення виконуються в порядку черги. Як тільки ситуація буде стабілізовуватися - дані затримки будуть мінімізовані. Приносимо вибачення за незручності.
я вдячний магазину за вирішення проблеми, сподіваюсь, що такий випадок стався лише зі мною і на майбутнє раджу вам менше годувати ваших покупців "завтраками". дякую
20 лютого 2024 Відповісти
Dqwerty рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Red (910-006784), Замовлення №1384

довго вагалася , але все ж таки вирішила замовити через мишу інтернет - не прогадала! все пройшло якнайкраще! дякую!
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
Тетяна Гнат рекомендує цей магазин

Купив: AMD Ryzen 57600x (100 - 1000000593WOF), Замовлення №1379

Покупали тут Процесор AMD Ryzen 57600x (100 - 1000000593WOF). Отримала гарну і зрозумілу консультацію від продавця Олександра. Саме оформлення по телефону зайняло буквально декілька хвилин. Смс про відправлення отримав того ж дня, а сам процесор наступного дня на відділення пошти.
Дякуємо за фідбек! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
Лена рекомендує цей магазин

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF), Замовлення №1370

все добре, рекомендую!
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування =) Ваш R2P
Kurona не рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Хотів купити: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF)

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, Ви самі можете спостерігати ситуацію, яка склалася на кордонах, через що дистриб'ютори постійно переносять переміщення без попереднього повідомлення клєнтів, тобто нас та інших магазинів. За попередньою інформацією, авто постачальника уже проходить етап документального оформлення, тому ми маємо отримати свою поставку вже у найближчі дні. Як тільки ми отримаємо дану партію, одразу ж відправимо Вам замовлення. Приносимо вибачення за затримку.
так могли бы сказать мне об этом сразу, почему в поддержке мне 4 раза говорили что вот на эту дату точно будет доставка, по телефону когда заказывал тоже сказали в пятницу отправят, сказали бы сразу что не сможете быстро доставить. и у вас написано на сайте что товар "в наличии", по телефону про доставку из-за границы мне тоже ничего не говорили. я в телеграме еще просил дать мне точную информацию, но вы мне сказали что происходит с товаром только после этого отзыва. Я понимаю что на границе проблемы но тут больше проблема с коммуникацией.
19 лютого 2024 Відповісти
Serhii Ponomarenko рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ-15 i5-12450H/16GB/512 RTX4050 144Hz (82XV009UPB), Замовлення №1235

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Ready2Play»
Сергій, дякуємо за розгорнутий відгук! Ми дуже раді, що Ви лишилися задоволені співпрацею з нашим магазином. Ми щодня стараємося покращувати процеси переміщення та надавати найкращі умови для наших покупців, включаючи бонуси за затримки. Сподіваємося, сам ноутбук також принесе Вам багато позитивних емоцій =) Приємного користування! Ваш R2P
Дякую за чудову співпрацю! Бажаю Вам процвітання та розквіту у всіх справах!
16 лютого 2024 Відповісти
Darinag7 рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G rev. 2.0 (GV-N3060GAMING OC-12GD rev. 2.0), Замовлення №1373

Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G rev. 2.0 (GV-N3060GAMING OC-12GD rev. 2.0) була у наявності, що одразу підтвердив продавець по телефону. Щодо відправки домовились зробити наступного дня курьєром (курьєр прийшов вчасно, без запізднень). Товар якісний, опис на сайті вірний і точний.
Дякуємо за фідбек! Приємного користування =) Ваш R2P