Alexander Kremenchuk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 грудня 2023

Купив: Каністра для пального Konner&Sohnen KS CAN 5L, Замовлення №22935

Відповідь представника «50 ГЕРЦ»
Доброго дня, одразу вибачаємось за ситуацію, як таке могло статись, будемо вже розбиратись зі складом. Вам треба було одразу зателефонувати з відділення і не забирати товар, це б значно пришвидшило вирішення, ми б просто вислалиб вам новий. На зараз, можемо запропонувати повернути дані каністри, ми замінимо їх, без проблем.
Зі мною зв‘язався продавець і запропонував компенсацію за моральний збиток. Я лишився задоволеним!
5 грудня 2023 Відповісти
Vlad Grashchenkov рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Champion C4500iE (500573-UA), Замовлення №1231

Магазин рекомендую, менеджер зв'язався швидко, доставили вчасно, товаром задоволений.
Відповідь представника «50 ГЕРЦ»
Дякуємо за ваш відгук та оцінку нашої роботи! Будемо старатись і надалі!
YurOK рекомендує цей магазин
24 листопада 2022

Купив: Інверторний бензиновий генератор K&S BASIC KSB 10i, Замовлення №21478

Замовляв генератор в п'ятницю ввечері, відразу ж оплатив на карту монобанку без комісії. Відправили в понеділок, у вівторок отримав. Спробував завести для превірки, але не вдалось, в магазині обіцяли допомогти вранці в четвер, але я сам розібрався (довелось зробити не так як описано в інструкції). Вцілому роботою магазину задоволений!
Дякуємо за ваш відгук!
Алексей Добрыднев рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Бензиновый генератор HYUNDAI HHY 3050FE, Замовлення №21145

Відповідь представника «50 ГЕРЦ»
Дякуємо Вам за оцінку нашого сервісу! Раді старатись.