Жанна Скребкова не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Ерекційне кільце Satisfyer Bullseye Blue (SO6120), Замовлення №1368

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «SecretDelivery.com.ua»
Дякуємо за звернення! Стосовно даної ситуації хочемо прояснити ситуацію яка склалась. Чек вам мав надійти після отримання товару, Ви відмовились від покупки тому і чеку у Вас не було. Зазвичай клієнти читають та ознайомлюються з інформацією на сайті та сторонніх ресурсах перед купівлею товару. У нас вперше таке, щоб через кожні 15хв телефонували і випитували, а коли буде повернення, а чому не вже, де гроші і т.д., повідомили Вам що повернення протягом 3х днів. За правилами повернення взагалі оформляється після того як товар повернеться нам на склад. Пішли Вам на зустріч, повернули кошти за товар який ще десь їздить по Україні і отримали ще й відгук гарний????? На майбутнє, читайте що купуєте і не буде виникати таких ситуацій у майбутньому.
Чек за сплачений товар має прийти на електронну скриньку, ще до отримання його на пошті. Бо товар ВЖЕ сплачений. Видаткова накладна мала бути покладена у посилку, якщо товар не був сплачений. Скоріше за все, Ви працюєте неофіційно, тому склалася така ситуація. У коментарях нижче також писали, що фіскального чеку не було. Цікаво, чому тоді так швидко повернулися кошти після останньої розмови? Не три дні, а декілька хвилин. Це ж важка процедура, як мені було сказано. А виявилося так швидко і легко. Тобто мені треба було дзвонити декілька разів, просити повернення і коли людина побачила, що я вже зла, то кошти одразу прийшли. І на яку зустріч Ви мені пішли? Повернули кошти? Це Ваш обовʼязок у даній ситуації. З приводу посилки, що гуляє десь. Як Ви написали. Це вже не моя турбота. Зафіксована відмова мною ще до прибуття посилки на відділення до мене. Тож гуляюча посилка це питання до нової пошти, а не до мене. Я би не дзвонила Вам так часто, якби був зворотній звʼязок. Його немає, бо Вам байдуже на цю ситуацію. І на клієнта так само. Ніколи не мала таких ситуацій з офіційними магазинами. І були ситуації з поверненнями на протязі двох-трьох тижнів. Я мовчки чекала, бо розуміла, що магазин працює офіційно, я маю електронний чек (21 століття на дворі), і кошти точно повернуться. Також мені йшли на зустріч і все детально пояснювали. Тому мені не треба було дзвонити як Вам багато разів. Мені приділили достатньо часу і пояснили все, що мене цікавить. Тож не було потреби дзвонити стільки разів, як Вам. Клієнтоорієнтовність у Вас така собі. (Перечитайте останню фразу, яку Ви написали. Це хамство) У майбутньому я не звертатимуся до Вашого магазину. І нікому його не радитиму.
8 лютого 2024 Відповісти
До речі. З приводу «гарного» відгуку. Це не за повернення грошей, а за байдуже ставлення до мене як до клієнта, а також потрачений час та нерви за ці два дні. Також Ваші потенційні клієнти повинні знати, з чим вони можуть стикнутися, купуючи товар у Вашому магазині. Сподіваюся, люди читатимуть відгуки перед купівлею товару у Вашому магазині. Дякую за увагу)
8 лютого 2024 Відповісти
Larisa Smirnova рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: ? Вібратор Adrien Lastic G-wave вагінально-кліторальний, 2 мотора, універсальний, Замовлення №977

Дуже класний магазинчик. Менеджер Аліна, делікатно вела розмову, порадила зі знанням справи. Товар прийшов вчасно. А головне, якість товару на високому рівні .
Відповідь представника «SecretDelivery.com.ua»
Дякуємо, раді що Вам сподобалось наше обслуговування. Як і обіцяли за залишений відгук з нас буде хороша знижка на наступне замовлення)
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: вагінальний лубрикант Love To Love Super Smooth (50 мл) 3700436040386, Замовлення №824

По просьбе девушки заказал то что она попросила. Понравилось то что связались быстро и переспросили это то что нам нужно. Отправили в день заказа а получили на почтомате в своей подъезде. Девушка уже попробовала и мы остались доволны. Спасибо за быструю доставку и качественный товар
Відповідь представника «SecretDelivery.com.ua»
Дякуємо за замовлення та гарний відгук) Як і обіцяли за залишений відгук ми Вам даруємо промокод на наступну купівлю.
Nightbeast не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 червня 2023

Хотів купити: вагінальний лубрикант Pjur Backdoor Anal Relaxing 30мл (PJ10520), вагінальний лубрикант Sensuva ON for Her Arousal Gel (4 мл) SO3160, вагінальний лубрикант System JO H2O - STRAWBERRY 10 мл (SO2452)

Замовив вказані товари 14 червня. Здійснив повну передплату та зазначив місце відправки. За наявними умовами - відправка товару мала бути проведена впродовж 24х годин. Станом на 19 червня - товар відправлений не був. Продавець не виходить на зв'язок. Крім того, одне найменування із замовленого товару - вже немає в наявності. Замовлення #941
Відповідь представника «SecretDelivery.com.ua»
Добрий день! Дуже прикро, у нас вказано що з Вами намагались зв'язатись але не вдало. Хотіли повідомити що основної позиції в наявності немає, є майже ідентичний варіант яким можна замінити позицію яка відсутня. Написали Вам у телеграм але і там немає відповіді від Вас. Кошти автоматично повертаються на 7 день якщо замовлення залишається без відповіді. Прикріплюємось фото підтвердження, у нас в системі менеджер зафіксував що з Вами не вдалось зв'язатися.
OST рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Набір анальних іграшок Satisfyer Plug black (set of 3) — Booty Call, макс. діаметр 3 см, Замовлення №727

Сначала тоже сомневался в этом магазине, думал ничего не отправят))) Но был приятно удивлен, заказал в субботу, в воскресенье уже отправили, в понедельник забрал...всё соответствует, упаковка не вскрывалась, пломбы на месте, вообщем всё супер!) Цена тоже порадовала, ниже конкурентов) Единственное но, не было чека от магазина, он же должен быть?)
Romio1033 рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Вібратор клітора Satisfyer Ultra Power Bullet 2 фиолетовый (SO5424), Замовлення №526

Швидка відправка товару, гарна ціна! Швидкий зв'язок з продавцем через чат, дуже зручно! Рекомендую магазин, можна сміливо оплачувати наперед!
iWhenGo рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Масажер простати Lovense Edge 2 (SO4564), Замовлення №69

Спочатку були побоювання з приводу замовлення в даному магазині, так як у нього не було відгуків. Але ціна та вартість доставки були для мене привабливими, тому вирішив ризикнути і не прогадав. Зі мною швидко зв'язались ввечері, коли я робив замовлення і вже на наступний день відправили товар. Товар був гарно запакований і приїхав неушкодженим в заводській плівці. На момент замовлення для нових покупців діяв промокод на знижку в 10%, який вказано в шапці сайту.
Відповідь представника «SecretDelivery.com.ua»
Дуже Вам дякуємо за довіру до нашого магазину. Якщо в інтернет-магазині є послуга оплати частинами від привату чи моно банку то можна сміливо робити замовлення і не хвилюватись що Вас обмануть.