Nick P. рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 965 Carbon Gray Titanium Bezel w. Black Case and Amp Yell/Black S. Band (010-02809-02/12/, Замовлення №242426826

Придбав спортивний годинник, ціна була найнижча на ринку, при тому, що що товар офіційний з подовженою гарантією від офіційного дилера Garmin. Продавець був на зв'язку і тримав в курсі по моєму замовленню, покупкою задоволений, рекомендую.
Представник магазину «Pro-База»
Дякуємо за відгук! Нових спортивних досягнень з Яскравим годинником FR-965!
6 червня 2023 Відповісти
Сергей Жук рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Tactix 7 Pro Edition Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band (010-02704-10/11), Замовлення №4

Відповідь представника «Pro-База»
Дякуємо за відгук! Нехай згодиться своїми тактичними функціями в повному обсязі, краще вже дома, після скорішої Перемоги!
Юрій Дяченко рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 965 Carbon Gray Titanium Bezel w. Black Case and Amp Yell/Blac, Замовлення №240517620

Рекомендую цей магазин! На відміну від інших,умови гарантії 18 місяців. Надали офіційний гарантійний талон, від Навіоніки. Зробили знижку і доставили на наступний день, без передоплати. Іще й бонусом стала безоплатна доставка (більше 200 грн!). Сервіс 10 із 10
Відповідь представника «Pro-База»
Дякуємо за покупку та відгук! Створюємо статус кращого представника Garmin.
Alex Baras рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Смарт-часы Garmin Fenix 7X Sapphire Solar титановый с силиконовым ремешком BoxFree, Замовлення №232929015

Приємний продавець, швидка відправка. Дякую
Відповідь представника «Pro-База»
Дякуємо за відгук! Приємних вражень від нового розумного годинника!
Віталій Ко рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Garmin Fenix 7x, Замовлення №010-02541-19

Повністю задоволений покупкою. Придбав товар у комплектації free box з офіційною гарантією. Товар був швидко доставлений
Відповідь представника «Pro-База»
Дякуємо за відгук! Приємних вражень від нового розумного годинника!
Oleksandr Bondarenko рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Акумулятор 18650 Fenix 3400 mAh ARB-L18-3400, Замовлення №229658538

приємно мати справу, з людьми які знають свою справу. Швидко зв'язалися, уточнили і оформили. Дякую
Відповідь представника «Pro-База»
Дякуємо за приємний відгук! Ради бути своєчасні і корисні ) Тепер ви знаєте, що ми поруч
Представник магазину «Pro-База»
Дякуємо за відгук! Приємних подорожей з ліхтариком
22 березня 2023 Відповісти