Dima Korsh рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU01AGRM), Замовлення №73

Всім рекомендую цей магазин. Новий якісний товар, а головне не дорого. Дуже порадував власник Анатолій, із задоволенням відповість на будь-які ваші запитання. Відправляють швидко, в день замовлення або наступного дня.
Serhii R рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Lenovo Legion 5 15ACH6 (82JW008QPB)

Замовляв ноутбук Lenovo Legion 5, 16.09.2022. Відправили в день замовлення. Ціна відповідає вказаній на сайті. Наступного дня після отримання, виявив незначні заводські недоліки, які мене не влаштовували. Ноутбук повернув назад, кошти повернули, оскільки аналогічної моделі не було для заміни. Рекомендую магазин та продавця. За швидке вирішення усіх питань, окрема подяка.
Представник магазину «PL24»
2 січня 2023 Відповісти
Tamila L рекомендує цей магазин
18 вересня 2022

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 Ryzen 5 / 16 ГБ / 512 GTX1650 120 Гц(82K200QXPB ), Замовлення №34

Отримали наступного дня. Співпрацею з магазином і кваліфікованою консультацією менеджера задоволені.
Руслан Соколов рекомендує цей магазин
17 вересня 2022

Купив: HP Victus i5-11400H / 16 ГБ / 512 RTX3050Ti 144 Гц(16-d0404nw (4H360EA))

Оперативна доставка під замовлення, роблять гравірування укр розкладки клавіатури. Найнижчі ціни по Україні. За цей ноут в мережевих магазинах потрібно заплатити на 25-30% більше