Andrey Pismennyj не рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Хотів купити: Ajax PSU 12V - Hub/Hub Plus/ReX

Ані ціна, ані наявність вказані на сайті не співпадають з дійсністю.
Відповідь представника «Wintik»
Доброго дня, Андрію. Дякую за відгук. Так, ціна та наявність була неактуальна, в нас була проблема в автоматизації, яку ми вже виправили, щоб актуалізувати ціни та наявність на сайті. Дякую, що повідомили нам про це!
Кос не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Хотів купити: ДБЖ VOLT Polska SINUS PRO 800 W 12/230V (500W/800VA) чиста синусоїда, під зовнішню АКБ

Ціни не відповідають дійсності.!!!!
Відповідь представника «Wintik»
Доброго дня, Кос. Дякую за відгук. Так ціна була неактуальна, нам шкода, що ціна підвищилася, а ми не встигли змінити ціну на даний товар. Дякую що повідомили нас про це!
drom88 рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EV30DR optima, Замовлення №1

Все було чітко. Ціна відповідала хотлайну. На жаль довелось повернути товар з моєї вини і магазин без проблем це зробив досить швидко. Рекомендую
Представник магазину «Wintik»
Доброго дня, Володимир. Дякую за відгук! Шкода, що бойлер не підійшов по розмірах, буває. Не проблема його повернути, якщо у нас все в рамках закону, тому дякуємо Вам та чекаємо на Вас ще!
7 квітня 2024 Відповісти