Вадим Аскеров не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор LG 32LQ6380

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Позвонил, ответа нет. Оформил заказ - не перезванивают. Когда дозвонился сказали, что цена не актуальна и отправка только после предоплаты в 1800 грн. Не рекомендую
Alex_kr не рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор LG 32LQ63806LC (XS214699)

Ціна вказана на Хотлайні та на сайті LG-Ukraine.com - 10641грн актутальна ціна при розмові з оператором - 11900 грн прикро
Ruslan не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Хотів купити: LG 43UQ75006LF

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Хотів замовити телевізор. Запитав яка прошивка на телевізорі, кинули слухавку. В телеграмі відповіли чекайте, на замовлення через сайт два дні не відповідали. Сервіс в продажах не зацікавлені. Самовивозу нема, щоб перевірити телевізор при покупці. Категорично не рекомендую.
Евгений Б не рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Хотів купити: LG 50UQ751C

Запитав якої країни збірка, сказали ми інтернет магазин такого не знаєм, і поклали слухавку. Вперше з таким рвінням мені НЕ НАДАЛИ інформацію.
Олександр1234 не рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Хотів купити: Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV5S8S2

ціна не відповідає дійсності, на сайті вказано "В наявності" но тоді ціна вища, а якщо під замовлення (до місяця) то буде така як на сайті
Serj не рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Хотів купити: LG OLED55B26

Інформація не відповідає дійсності: 1) гарантія не 2 роки, а 1 рік 2) по такій ціні купити немає змоги, бо ціна без урахування доставки, а самовивіз відсутній
Cat13 не рекомендує цей магазин
25 листопада 2022

Хотів купити: LG F2DV5S7S1E

Не сподобалося: оформлення замовлення

Це звичайний інтернет магазин, а ніяк не магазин представника бренду (так вони самі сказали по телефону). Проконсультувати по відмінностям моделей відмовилися. Відтак бажання щось у них придбовувати зникло (до наявності та ціни навіть не дійшла розмова).