Olga Karabeika рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue (MLLE3), Замовлення №01.13.02.2024

Все чудово. До телефону в подарунок дали скло та чохол, дуже приємно. Телефон супер
Andy Gerr не рекомендує цей магазин
15 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 SM-S9010 8/256GB Phantom Green

По факту продают совсем другой телефон, вместо S22 SM-S9010, американскую версию на 1 симку SM-S901U1
Відповідь представника «DEVICE4U-STORE»
Так, дійсно, в назві товару помилково було вказано інший номер моделі. Помилку вже виправлено, приносимо вибачення за витрачений час.
Biboran рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB eSIM Midnight (MQ3X3), Замовлення №11

Andriy276 рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Yellow Ocean Band (MNH93/MNHG3/MNHN3), Замовлення №2415

Купляв Apple Watch Ultra у лютому 2023 року у Львові. Все ідеально. ЦІна відповідала, навіть зробили знижку. Доставка зручна, до пункту видачі. Товар якісний. Персонал привітний. Рекомендую.
tamkorob рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №03.11.12.2022

Все супер, навушники чудово працюють, задоволена всім
Екатерина Кодоркина рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green (MNCP3)

Все чудово! Рекомендуватиму магазин всім знайомим, супер сервіс :)
Відповідь представника «DEVICE4U-STORE»
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені :)