Маврин Олег2 рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic O\'pro Profi VM 050 D400-1-M (841234), Замовлення №4917

Все прошло отлично. Оставил заказ. Быстро перезвонили. Ответили на все интересующие вопросы. Подобрали товар, посоветовали, учли все пожелания.
Антон Нікітін рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 75 S4C(851267), Замовлення №4891

Все відмінно за всіма параметрами. Рекомендую однозначно!
Васильчук А рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Водонагрівач Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC(851276), Замовлення №4876

Товар відповідає опису, швидка доставка. Рекомендую до співпраці.
Таращук Валерій рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Elite VM 050 D400-2-BC (841209), Замовлення №2707

Користуюся послугами цього магазину, все влаштовує, завжди актуальна ціна на сайті, а їхня консультація завжди допомагає мені вибрати товар.
Алина рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Термос Tramp Lite 0,75 TLC-005, Замовлення №331

Заказывала термос, сразу приняли заказ и отзвонились в воскресенье и в этот же день отправили. Всем бы такую оперативность как у вас!