Olmel не рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Двигуни для газонокосарки Agrimotor, Замовлення №13244

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купив у цих підприємців Двигун для газонокосарки Agrimotor 1300w, у результаті на другому покосі газону, без жодних перевантажень мотор здох. Магазин від гарантійного ремонту категорично відмовився, тому я не рекомендую купувати в них нічого!
Cepriй не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Хотів купити: Бетонозмішувач Limex 190LS

Відповідь представника «Mahazynnyk.com»
Cepriй, Ми щиро шкодуємо, що ваш досвід покупки у нашому магазині не виправдав ваших очікувань. Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам якісний товар за конкурентоспроможними цінами. Ваші зауваження щодо відповідності ціни на Бетонозмішувач 190LS дуже важливі для нас. Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою електронної пошти або телефону, щоб ми могли детальніше обговорити ваші зауваження та знайти можливе рішення. Ми готові розглянути можливість надання знижки або іншої форми компенсації, якщо виявиться, що ціна була невиправдано високою. Дякуємо вам за відгук, і сподіваємося на можливість виправити ситуацію.
Vasilii310 рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Бетонозмішувач Agrimotor B1510, Замовлення №219

Купил Агримотор 150 Цена соответствует. Рекомендую магазин к покупке
Відповідь представника «Mahazynnyk.com»
Здравствуйте, Мы очень рады, что вы остались довольны обращением в наш интернет-магазин!
Audit не рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Хотів купити: Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.62 SP-A

Ціна на товар змінювалася після дзвінка, в сторону здорожчання. Після усної угоди, продавець перестав виходити на звязок
Відповідь представника «Mahazynnyk.com»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, ваш номер замовлення.