Ціна збігалась із заявленою на hotline
Alex Lakhov рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Занурювальний дренажний насос AL-KO SUB 6500 Classic (112820), Замовлення №3001

Купили на ТОВ генератор АLKO 6500С + комплект колес (товар з ПДВ). Все гаразд. Ціна актуальна, все в комплекті, працює добре. Рекомендую.
Vasyl Franchak рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор Unicraft PG-I 21 SR-S (6707121), Замовлення №1140

Приїхав доволі швидко, допомогли з рекомендаціями та налаштуваннями генератора, акційна ціна на сайті була актуальною
Yawa Artillerist рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Верстат для заточування інструменту OPTIgrind GQ-D13 (3140020), Замовлення №100624/03

Ввечорі почитав коментарі щодо цього магазину, та дещо засумнівався, але на всяк випадок розмістив замовлення. Зранку передзвонили, ціна та наявність товару - ОК. Домовились про оплату та доставку. Все пройшло добре. Дякую працівникам магазину та Hotline, купив бажану річ за найдешевшою ціною у інтернеті.
Valeriy Matiushenko не рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Хотів купити: aeg ws 13-125 xe

Жоден із телефонів не відповідає. Відсутність можливості самовивозу. На адресі яка вказана їх не існує. Не витрачайте свій час.
Відповідь представника «ІНСТРУМЕНТИ»
Вибачаємося, якщо нема світла, то й зв'язок погано працює.
Sysman не рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Хотів купити: Вібраційна шліфмашина Bosch PEX 300 AE (06033A3020)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Anton Bogoslavskyi не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Хотів купити: Компресор ABAC Pole Position OM195 RED (4116021801), Шланг Metabo RF 60 (602233000)

я створив замовлення, і з тих пір чотири дні нічого не відбувалося. Я писав на заявлений телеграм - мені там не відповіли і навіть не прочитали. Спробував додзвонитися на два номери з сайту - один зайнятий, інший поза зоною.