Антон Корж рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї BLUETTI SP220S Solar Panel, Замовлення №49351

Приємний персонал та чудове обслуговування. Передзвонювали уточнювали деталі, по замовленню. Як результат співпрацею з магазином задоволений. Про куплений товар ще не скажу бо в довгостроковій роботі ще не випробовувався.
Evhenyi Vovk рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №48207

Велике дякую команді JustBuy за чудову приставку. Дуже швидко все прийшло так же швидко як і працює приставка. Нажаль зараз знаходжуся у відрядженні та не можу протестувати весь функціонал(4К hdr). Та в без того ця приставка приносить багато задоволення
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
Krushik не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian

Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чим саме викликане Ваше невдоволення? Або ж лишіть Ваш контактний номер чи зверніться в будь якому зі зручних месенджерів - наші турботливі менеджери залюбки Вам допоможуть
Chaos Black не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 жовтня 2023

Хотів купити: Непрозорі умови, Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16APH8 (83AR0014RM)

Не сподобалося: відвантаження товару

Зробив замовлення, але виявилось що треба зробити предоплату в розмірі 10% про що не вказано ні на сайті, ні при оформленні, ні в бланку замовлення.
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня, ця інформація вказана на сайті при оформленні замовлення.
Nolius рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Yellow, Замовлення №47661

Купили на подарунок, дуже раді, магазин допоміг заощадити кошти, рекомендую
Денисенко Наталія рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Антена ALIENTECH Duo II 2.4G/5.8G для DJI Smart Controller (DUO-2458SSB/D-SC), Замовлення №*

Щиру дяку за людяність, розуміння та гарне відношення передаємо з Кролевеччини (Сумська область)! РЕКОМЕНДУЄМО! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
Anna рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 5 8/128GB Just Black, Замовлення №2352

Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
Представник магазину «Just Buy»
23 жовтня 2023 Відповісти
Gnativ Ivan рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №43598

Все сподобалась! Оперативно відправили замовлення, обслуговування на вищому рівні, порадували що надають гарантію ! Рекомендую!
Roman Avdeienko рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Професійна портативна рація Motorola DP 4400E VHF, Замовлення №42258

Замовив рацію, відправили наступного дня після оплати (оплата була о 8 вечора). Дуже добре, рекомендую.
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
DmytroK не рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Хотів купити: Ноутбук ASUS ROG Flow Z13 GZ301VU (GZ301VU-MU002W)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

В наявності товару нема, обіцяють привезти через тиждень, два, місяць.Навіщо писати що товар в наявності?
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! Нам дуже прикро що не змогли реалізувати Ваше замовлення На жаль тримати абсолютно весь товар безпосередньо на складі не маємо змоги. Тож частина знаходиться в постачальника. А також велике різноманіття привозимо в досить швидкий термін з Європи. Пропонуючи при цьому максимально демократичні ціни. Менеджер залюбки допоможе обрати альтернативу максимально наближену до бажаної, якщо ж раптом бажаної тимчасово й не має змоги привезти по замовленню. Сподіваємось наступного разу виправдаємо Ваші очікування