Денисенко Наталія рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Антена ALIENTECH Duo II 2.4G/5.8G для DJI Smart Controller (DUO-2458SSB/D-SC), Замовлення №*

Щиру дяку за людяність, розуміння та гарне відношення передаємо з Кролевеччини (Сумська область)! РЕКОМЕНДУЄМО! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
Anna рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 5 8/128GB Just Black, Замовлення №2352

Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
Представник магазину «Just Buy»
23 жовтня 2023 Відповісти
Gnativ Ivan рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №43598

Все сподобалась! Оперативно відправили замовлення, обслуговування на вищому рівні, порадували що надають гарантію ! Рекомендую!
Roman Avdeienko рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Професійна портативна рація Motorola DP 4400E VHF, Замовлення №42258

Замовив рацію, відправили наступного дня після оплати (оплата була о 8 вечора). Дуже добре, рекомендую.
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
DmytroK не рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Хотів купити: Ноутбук ASUS ROG Flow Z13 GZ301VU (GZ301VU-MU002W)

В наявності товару нема, обіцяють привезти через тиждень, два, місяць.Навіщо писати що товар в наявності?
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! Нам дуже прикро що не змогли реалізувати Ваше замовлення На жаль тримати абсолютно весь товар безпосередньо на складі не маємо змоги. Тож частина знаходиться в постачальника. А також велике різноманіття привозимо в досить швидкий термін з Європи. Пропонуючи при цьому максимально демократичні ціни. Менеджер залюбки допоможе обрати альтернативу максимально наближену до бажаної, якщо ж раптом бажаної тимчасово й не має змоги привезти по замовленню. Сподіваємось наступного разу виправдаємо Ваші очікування
Виктор Теут рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №23134

Единственный магазин в Киеве, где телефон оказался в наличии по факту по заявленной низкой цене да и еще с гарантией 12 месяцев
Сергей Молошный рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Google Pixel 7 Pro 12/128GB Snow, Замовлення №42013

Заказал телефон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Snow. Порадовала цена - самая низкая по рынку. При этом ребята дают 12 месяцев гарантии от себя, вместо 1-3 месяцев у всех остальных магазинов. Предоплата была минимальной и само собой разумеющейся. Заказ отработан ответственно и быстро. Магазин рекомендую.
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
Вова Сорочан не рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Хотів купити: Компактний фотоапарат Fujifilm X100V Silver (16642965)

Kirill Skomarovskiy не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Хотів купити: Компактний фотоапарат Fujifilm X100V Silver (16642965)

Знайшов товар у цього продавця. Ціна 84799. В цей же день передзвонили і сказали що не має. Через 4 дні з?являється але вже 92787. Роблю замовлення ще раз. Вже не телефонують. На мій дзвінок відповіли, що менеджер зайнятий і зателефоную через 15 хвилин. Так і не подзвонив. Написали повідомлення і тільки після цього зателефонували і сказали що фотоапарату немає. Не розумію як можна було змінити ціну, якщо товару все одно немає.
Виталий Мальченко рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384, Замовлення №40993

Купив приціл, дуже швидко відповіли про наявність та відправили в той самий день. Ціна найнижча в Україні, оплату можна робити в криптовалюті. Однозначно рекомендую магазин!
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь ще)