Aleksei Togobitskyi не рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKG)

Не сподобалося: відвантаження товару

Замовив телефон, подзвонили і повідомили, що телефону не має в наявності, є на складі і буде доставлений у суботу. Приїхав у суботу з іншого міста до Києва, ніхто не подзвонив, вирішив сам написати, сказали очікувати відповіді, хвилин 40 чекав, в результаті сказали, що телефон не доставили і треба в понеділок приїхати. Ніхто навіть не спромігся завчасно набрати і попередити, відношення не клієнтоорієнтоване.
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня Наші менеджери двічі вам телефонували в суботу, ви не брали слухавку. Нам дуже прикро що склалась така ситуаціія.
Добрий день, перепрошуємо за ситуацію яка склалася. В суботу Вам телефонували, але ви не брали слухавку. Після того як ви написали в телеграм ви отримали відповідь через 28 хвилин - це одразу як тільки склад дав відповідь. Пісял того як ви отримали відповідь ви нічого не відповіли. В понеділок менеджер знову намагався з Вами звязатися, але ви не вийшли на зв’язок. Повторно написавши у Телеграм Ви також нічого не відповіли. Ваше замовлення очікує на Вас на магазині, але на зв’язок ви не виходите. За запізнення по відвантаженню товару ми готові зробити безкоштовну доставку, ще раз перепрошуємо за ситуацію яка склалася.
24 квітня 2023 Відповісти
про суботу неправда, жодного дзвінка від вас не було
25 квітня 2023 Відповісти
Nastya Vergeles рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Неттоп Apple Mac mini 2023 (MMFK3), Замовлення №24842

Мені порекомендували магазин Justbuy. Вирішила замовити Apple Mac mini . І все просто чудово!Оперативно зателефонували про наявність, приємні та кваліфіковані консультанти . Товар був новим та запакованим. Дуже задоволена обслуговуванням ! Рекомендую
Сергей не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Black (WH1000XM5B.CE7)

Після оформлення замовлення ціна на цей товар була збільшена приблизно на 1000 гривень.
Xif рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: God of War Ragnarok PS5 (9414193), Замовлення №24479

Замовив і одразу поїхав забирати диск. Не знаю чому тут настільки дешевше, але диск був запакований, версія за передзамовлення з працюючим кодом. Магазин клас)
Николай Шалгородский не рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Хотів купити: God of war ragnarok, Гра для PS5 God of War Ragnarok PS5 (9414193)

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня, що саме вас не влаштувало? Ваше замовлення було опрацьовано в день замовлення і відправлено, ви відмовились від посилки в чому проблема? Що саме вам не сподобалось?
Elanua не рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi 12T 8/256GB Black

Товар відсутній в магазині. Менеджер пропонує модель з меншим об'ємом пам'яті.
s0meb0dy рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №20751

Андрей Педько рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №17899

Знайшов на hotline, оперативно та швидко приїхав на магазин і забрав товар . Рекомендую!
Yos рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Extra Battery (ZMR330EB, EFD330-EB), Замовлення №16658

Роман Губенко рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB Horizon Forbidden West Bundle, Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB God of War Ragnarok Bundle, Замовлення №16907

Всім задоволенний. Мінусів немає