Savage Mind не рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Siemens KG49NAIDP

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Electrone»
Доброго дня! Так, дійсно на кордоні є проблеми з пропуском великогабаритних автівок у зв'язку з протестами у Європі проти експорту зерна та сільгосп. продукції. Також діло не в тому що ми не маємо автомобіль, а автомобіль не пропускають протестувальники. Стосовно Ваших питань у вайбері - була надана відповідь який статус замовлення та було Вас інформовано 2 рази стосовно статусу Вашого замовлення самостійно менеджером. Також були надані всі відповіді на Ваші питання у телефонному режимі. Стосовно відповідей у неробочий час, не можу гарантувати - це на розгляд менеджера, також у зв'язку з великим навантаженням ми просто можемо не побачити viber.
По-перше, які взагалі можуть бути виправдання? По-друге, мені повідомили що суббота - це у вас робойчий день. \"велике навантаження\", \"не побачити\", - це і є ваше відношення до клієнта. https://kept.com.ua/93f0/photo_2023-08-13_02-26-13.jpg https://kept.com.ua/93eZ/photo_2023-08-13_02-26-18.jpg
13 серпня 2023 Відповісти
Arximus Doomcheaser рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max+ White, Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max+ White, Замовлення №644

BogdanV не рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Хотів купити: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00BXPB)

Відповідь представника «Electrone»
Доброго дня! Ми стараємось стати краще, підкажіть що саме Вам не сподобалось?
Алла Крамаренко рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB God of War Ragnarok Bundle, Замовлення №399

Покупала на подарок мужу. Так как не имею понятия в их разновидности, обратилась в магазин за консультацией. Мне все понятно объясни, в чем разновидность, какие бывают "ревизии" и тд., посоветывали эту модель (и это попадание в 10-ку). Отдельное спасибо курьеру, который вошел в мое положение и доставил мне заказ после 21:00, хотя оформляла я доставку на 18:00. Спасибо за сервис. Желаю Вам процветания :)
Андрій Огурцов рекомендує цей магазин
13 травня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI (DBX11-11), Замовлення №469

Вибір на цей магазин впав тому, що він знаходиться неподалік мого місця роботи. Пилосос забрав у день замовлення. Був дуже приємно здивований, коли мені провели консультацію та пояснили що є додатковий бачок з технологією, яка краще миє підлогу і він йде в комплекті. Магазин рекомендую!
incm не рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос Roborock Vacuum Cleaner S7 Max V Ultra Black

Відповідь представника «Electrone»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що з Вами сталась така ситуація. Надайте будь ласка дані, як ідентифікувати Вас як клієнта. Номер замовлення, тощо.
Делал заказ по телефону, специально чтобы выяснить наличие и получить подтверждение. Номера мне не дали. Просто посмотрите, кто заказал этот товар 19.04.2023 и хотя бы примите от меня звонок. Звонил раз 10, никто трубку не берет, хотя пару раз попадал на «Абонент розмовляе». При том, что обещали перезвонить, но не разу никто меня так и не набрал, звонил сам, сначала мозги пудрили, теперь просто вызов не принимают.
29 квітня 2023 Відповісти
Михаил Момот рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU), Замовлення №442

Александр Каратеев рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №376

Рекомендую. Низькі ціни, швидка доставка, наявність товару на складі в Україні.
Димка Вербивский не рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Хотів купити: Телевізор Sony XR-55A95K

Пытался купить в это магазине! При любом вопросе я Вам перезвоню, через пол часа, час никто не перезванивал. Итого я звонил 4 раза что бы узнать продадул ли его вообще по этой цене, мне сказали что начальник повысил цену. Итого им не нужны покупатели.
Відповідь представника «Electrone»
Доброго дня! Стосовно цього телевізора дійсно сталася неприємна ситуація. Постачальник змінив суттєво ціну не попереджаючи нікого, у зв'язку з його дефіцитом на ринку. Ми передивились співпрацю з ним та відмовились від його послуг. Вибачаємось за незручності, які сталися стосовно цієї ситуації.
Євген Стойко рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55S95B, Замовлення №275

Плазма супер брали для сім’ї, всі дуже задоволенні такою покупкою магазину хочу сказати велике дякую
Відповідь представника «Electrone»
Дякуємо за Ваше замовлення! Приємного користування!