Кіки рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Навушники та колонка , Замовлення №233914

MIF не рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Хотів купити: Рюкзак mark ryden

Andriyghhdbdj рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Принтер чеків Xprinter XP-58IIH, Замовлення №127

Доставка відбулась швидше ніж очікував. Рекомендую
Відповідь представника «LOAD UP»
Вітаємо. Дякуємо за Ваш відгук. При виникненні питань, ми намагаємось завжди бути на зв’язку та готовими Вам допомогти!
Anton2023 рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Брелок з LED ліхтариком з USB зарядкою (біле світло), Замовлення №132544

Класний магазин, швидкий зворотній зв‘язок, швидке відправлення замовлення. Сподобався магазин, дуже великий вибір і думаю що це моє не остане замовлення.
Відповідь представника «LOAD UP»
WhalterZP не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 січня 2023

Купив: Аккумуляторная LED лампа (цоколь E27) 7w (перезаряжается)?, Замовлення №130767

Товар низької якості, лиття криве, кутовате, вона навіть не кругла. ціна явно завищена. Світить дуже тускло, не на заявлені 7вт, максимум на 3Вт, при вказаних 3-4 години, через двi вже майже сгасає, вимикаю, щоб не зіпсувати батарею на всяк пипадок, на своєму сайті відгук видалили, залишивши тільки гарні три відгуки, фото у кімнаті через 2 години, не видно нічого і це 7вт
Відповідь представника «LOAD UP»
Вітаємо. Передали ваше звернення відділу контролю якості. Очікуйте, будь ласка, зворотнього зв‘язку. При виникненні питань, ми намагаємось завжди бути на зв’язку та готовими Вам допомогти!
Связались своевременно, пролема полностью решена. Лампа заменена за счет продавца, все работает, все отлично. Отдельно хочу отметить, что продавец вежливый, предложил разные варианты решения проблемы, что очень важно! Магазин рекомендую. Остался доволен
20 січня 2023 Відповісти