Ціна збігалась із заявленою на hotline
Vladyslava Matviichuk рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 6/128GB Mint (SM-A736BLGD), Замовлення №546

Дякую магазину за оперативність та за приємні ціни. Обслуговування сподобалось, рекомендую. Телефоном задоволені!
Відповідь представника «Vood-Device»
Вдячні за відгук! Будемо раді бачити вас знову!
Татьяна Костогрыз не рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Black, Замовлення №494

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Замовила телефон, по приїзду в магазин виявилося що відвантажили не той товар, що замовляла. Менеджер пообіцяв зробити доставку. Доставку переносили 3 дні!!! Від моменту замовлення до доставки товару пройшов тиждень. Також телефону з гарантійним терміном 3 місяці не було в наявності. Інформація вказана на сайті не відповідає наявності.
Відповідь представника «Vood-Device»
Дійсно, приїхала інша модифікація пристрою, вам запропонували доставку за рахунок компанії. Доставка була на середу, бо коли вам дзвонили, на дзвінок відповіла інша людина і коли було озвучено, що доставка товару буде до 17- ви самі зателефонували о 16 годині і сказали, що раніше уходите і давайте на наступний, із-за цього вам доставили на інший день.
Вибачте, але представник компанії пише не правду. Склад відвантажив не ту модель телефону, а не модифікацію!!! Я замовила Poco x5 pro 6/128 в чорному кольорі, прийшов Poco x5 6/128 в синьому. Що значить на дзвінок відповіла інша людина? Номер телефону вказаний в замовленні належить мені. І зі мною в день коли домовлялися про доставку (перед цим перенесли так як курьер не встигав) ніхто не зв'язувався, довелося телефонувати самій.
30 червня 2023 Відповісти
Представник магазину «Vood-Device»
Нам прикро, що ви залишились незадоволені нашим сервісом, щиро вибачаємось за незручності, будемо працювати для покращення сервісу.
30 червня 2023 Відповісти
Oleg рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: OnePlus 10 Pro 8/128GB Black, Замовлення №381

Спрацювали швидко - отримав на наступний день Все пройшло майже ідеально Ціна одна з найнижчих на ринку
6 травня 2023

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Moonless Black (PANB0027PL, PANB0025RS), Замовлення №221

Заказал, созвонились, договорились о способе получения/доставки. На следующий день заехал, проверили, оформили документы, оплатил. Оплачивать можно наличкой, можно картой. Все четко, быстро без проблем и заморочек. Отдельное спасибо представителю магазина Олегу. Всех благ.
Елена Щетинина рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Twilight Blue, Замовлення №200

Хороший сервис,доставили вовремя.Отличный магазин и цены приятные.Рекомендую!!!
Міра Шевченко рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Смартфон Realme 9i 4/128Gb Prism Blue Global, Замовлення №156

Зробила замовлення телефону, зі мною швидко зв*язались і проконсультували. Менеджер який працює з онлайн замовленнями, з усією відповідальністю відноситься до своєї роботи. Магазин рекомендую.
Представник магазину «Vood-Device»
Міра, вдячні за відгук! Будем раді бачити вас у нас ще.
20 квітня 2023 Відповісти
Олексій Липенко рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 11T 8/256GB Meteorite Gray, Замовлення №59

Замовив дану модель телефону, зі мною оперативно зв'язалися та підказували зі всіма питаннями. Допомогли знайти офіс та ми разом почали роботу з телефоном: перекинули всі файли зі старого на новий, поставили загальні налаштування, що просив телефон після ввімкнення. Взагалі гарна атмосфера, тут працюють люди, захоплені своєю справою
Представник магазину «Vood-Device»
Олексій, вдячні за відгук! Будем раді бачити вас у нас ще.
30 березня 2023 Відповісти