Дрозд Веня рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Адаптер 5W Copy, Скло 5D forbiphonen12/12 Pro Black, Чохол Apple Silicone Case Black, Кабель Lightning Apple Lightning to USB Cable 1m (MD818), Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue (MGDF3), Замовлення №3288

Великий асортимент, якісна консультація по товару. Продавці висококваліфіковані і товар у чудовому стані! Рекомендую!)
Колмыков Ярик рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Адаптер 5W, Кабель Lightning Apple Lightning to USB Cable 1m (MD818), Смартфон Apple iPhone 11 128GB Purple (MWLJ2), Замовлення №3154

Задоволений покупкою в цьому магазині! Доставка була оперативною, упаковка — надійною. Кожен товар виглядає так, як описано на сайті. Вражає співвідношення якості та ціни. Обов'язково звернуся сюди ще раз!
Yevhen Peshcherov не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3)

Компанія каже, що це орігінал. Прислали мені фото кейса та навушників, але серійний номер відрізняється.
Відповідь представника «Platforma Ukraine»
Дякуємо за ваш коментар. Ми розуміємо ваше занепокоєння, але хочемо запевнити вас, що всі наші товари є оригінальними. Кожен пристрій має унікальний серійний номер як підтвердження його автентичності, оскільки це вважається різними пристроями (навушники і кейс). Така практика стандартна для всіх оригінальних виробів Apple. А якщо був би серійник однаковий на навушниках та кейсі то це була б копія або підробка. Але ми таким не торгуєм!!! Будь ласка, не сумнівайтеся у якості наших товарів та звертайтеся до нас з будь-якими питаннями або необхідністю допомоги. З повагою, Команда Platforma Ukraine
Лик Д рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №001612

Нашла магазин на просторах интернета, поразила довольно низкая цена. Решила узнать более детально - товар полностью новый, на гарантии. Плюс бонусом дают еще бесплатно от магазина гарантию 2 года!!! Была в восторге от обслуживания, чай кофе, приятные девочки и очень уютный сам магазин. Спасибо. Обязательно мужу будем обновляться тоже теперь в Платформе))
Вадим Яковенко рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №INV-2022-001605

Доброго дня! Хочу залишити відгук про магазин PLATFORMA. Я задоволений швидкістю обслуговування, якістю телефону, користуюсь більше тиждня, і телефон працює, як новий і виглядає ідеально. Дуже радує те, що у мене є гарантія на бу аж пів року. Тому я всім раджу магазин PLATFORMA, тут працюють справжні фахівці та добрі люди. Поки що найкращий магазин з технікою для мене