intre не рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Хотів купити: Bosch WIW28443

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Цитата від консультанта: "нічого вам сказати не можу, дивіться все самі на сайті". Ціну уточнють 30хв і вона, звісно ж, суттєво відрізняється від вказаної. Порівняти 2 моделі і вказати відмінності консультант виявися нездатний.
eco_pchelka_ua не рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Хотів купити: BOSCH PRB3A6B70, Варильна поверхня газова Bosch PRB3A6B70

Позвонил на сайт и был разочарован. Товар не соответствует по цена. Цена завышена на 1100 грн.
Andi_G не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN492LDF

Не купив, бо: холодильнику немає, хоча вказано на сайті, що є передплата 20% при оплаті картою при отриманні підйом платний навіть при наявності вантажного ліфту
Віталій Шрамко не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Хотів купити: Електрочайник Bosch TWK7203

Після питання про термін гарантії просто поклали слухавку! Хоча на сайті написано що гарантія офіційна)))))
webracer не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN492LDF, Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN492IDF

Немає у навності. На уточнюючі запитання просто видалили всю переписку з Телеграм.
Игорь Прядун не рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Хотів купити: Сушильна машина Bosch WQG235DREU

Товар не відповідає заявленому - назви програм на польській мові . По технічним характеристикам проконсультувати не змогли - не знають нічого про товар. На запитання, чому польська мова - просто кинули слухавку. некомпетентність.
Jey McKey не рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Хотів купити: Сушильна машина Bosch WTX87M30PL

Продавець продає в т.ч. сіру техніку (з суфіксами PL, а не UA), але заявляє, що надає гарантію від виробника. На питання "як ви можете надавати гарантію від виробника на не сертифікований в Україні товар" відповідь (з не дуже привітньою інтонацією): "дуже просто: ніхто не надає, а ми надаємо. Як ми це робимо вас не має цікавити. Все". Звучить підозріло.
Roman не рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Хотів купити: Варильна поверхня Bosch PKE611FP2E

Товару немає в наявності за таку ціну, а є за вищу ціну. В добавок попросили передплату.
not_a_geek не рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Хотів купити: Варильна поверхня газова Bosch PXY675DE3E

При спробі дізнатися про відмінності цієї варильної поверхні та двох інших, що були в магазині, продавець сказав, що в них немає часу на пояснення і порекомендував іти з цим питанням... в представництво БОШ
Assistant_v не рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Хотів купити: Автомобільний пилосос / Ручний пилосос Bosch EasyVac 12 (06033D0001)

Виявилось товару немає в наявності за таку ціну, а є за вищу ціну. В добавок попросили передплату. Схоже ,краще обходити стороною