Vova Magazii рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: iPhone 8 Plus 256Mb, Замовлення №2457

Телефон був доставлений вчасно і згідно домовленостей. У мене на початку були певні сумніви, але жодних підстав і невиконаних обіцянок. Рекомендую цей магазин усім, хто хотів би придбати техніку Apple за розумну ціну.
Libelibe Libelibe рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: IPhone 13 starlight, Замовлення №8938

Велике дякую менеджеру за оперативний зв’язок і консультації - відправили в той же день в обід і вже увечері мала замовлення у своєму відділенні пошти.Купувала IPhone 13 starlight оплату повну здійснила на карту на другий день забрала телефон. При умові 100% оплати Достаку зробили безкоштовно,можна сміливо купувати, рекомендую + ціна найнижча!!
Відповідь представника «IUA:STORE»
Дякуємо за зворотний зв'язок:) Бажаємо приємного користування! До нових зустрічей!
sanko “zabuza1ss” mamochi рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Blue (MLQA3), Замовлення №1012

Рекомендую. Доставили в строк кур'єром на певний мені час , як і домовлялися, є можливість перевірити смартфон повністю перед оплатою. Коробка з пломбами. Оплата була кур?єру готівкою . Отримав телефон для Європи , приємним бонусом був чохол і скло . Дуже приємна ціна з усіх магазинів.Гарантія 12 міс
JameS _ CoopeR не рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3)

Приехал за телефоном. Продавец по телефону заверил что аппарат новый, запечатаный и не восстановленый. Оказалось что проехав весь город в жару поп пробкам он мало того что восстанавленый так и еще не официально а кустарно. Так как он активирован и в имей нет букв RR что говорит о том что он мог быть официально refurbished. Не рекомендую магазин
Відповідь представника «IUA:STORE»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Дуже просимо надати нам номер замовлення, якщо ви дійсно щось замовляли хочемо детально розібратись у даній ситуації. З приводу нового не нового ми 7 років займаємся Відновленою, а також технікою в стані нової, open box. Якщо ви замовляли iPhone 13 то вони в основному Були в використанні якийсь час, а потім їх власники повернули по програмі trade-in. Це досить нова модель і відновлених їх ще немає! Простий приклад як відрізнити. Такого Grade як RR не існує M — смартфон абсолютно новый; F — восстановленный Айфон; N — владелец заменил смартфон по гарантии; P — персонализированный смартфон, то есть при покупке была выполнена гравировка. Надіємось на розуміння з вашої сторони та інших клієнтів. Вдалих вам покупок, будемо старатись уникати подібних ситуацій, на скільки це можливо. З повагою команда IUA:STORE