lavroalek рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Kоnner&Sоhnen KS 5500iEG S, Замовлення №175

Особиста вдячність Валерію за чесну та активну позицію, щодо супроводження нашої угоди. Це Єдиний магазин в Україні, який погодився і організував мені повний комплект документів на позицію Kоnner&Sоhnen KS 5500iEG S за ринковою ціною. Я сам, як постачальник, також викладюсь, щодо потреб своїх клїєнтів. Тому дуже приємно, що є власники з якими наші цінності співпадають. Успіху Вам і розвитку! З повагою, Олександр.
Константин Шевченко рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 6000iE S ATS, Замовлення №169

Вячеслав Тимков рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Інверторний генератор KS 6000iE S ATS, Замовлення №156

Doctor Repair рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Hyndai HHY7050FE, Замовлення №155

Дуже сподобався цей магазин. Купував тут генератор. Відповіли на дзвінок швидко. Продавець відповів на всі запитання по товару. Надав інструкції до першого запуску. Відправлення в моє місто було на наступний день (замовляв під кінець робочого дня). Дуже ввічливо і по ділу. На момент отримання генератора ціна в магазині трішки піднялась, але для мене ціна залишилась та за якою замовляв. Рекомендую цей магазин. Все чітко і швидко.
Махті рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 10000E ATS, Замовлення №153

замовила генератор зранку, отримала його через 2 години. отримала саме те, що замовляла. ціна приємна, товар належної якості. фірма нова і дуже стараються. зробили мені передпродажну підготовку, показали як користуватись та як обслуговувати самостійно. буду рекомендувати своїм знайомим :)
Галина Сидоренко рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 33-3YE, Замовлення №152

Довго не могли знайти для магазину підходящий варіант генератора. Дякуючи гарній консультації, обрали те що дійсно підійшло. Доставили швидко та підключили одразу. Дякую за гарний сервіс.
Oleksii Zaitsev рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Hyundai HHY 7050Si, Інверторний бензиновий генератор Hyundai HHY 7050Si, Замовлення №148

Замовив генератор Hyundai HHY 7050Si, через 8 годин забрав на складі в с. Щасливе, дуже зручний заїзд, безліч місця. Все дуже швидко, ціна виявилася найкраща, генератор новий, все гарно запаковано, перевірив, все працює як має. Офіційну гарантію видали. Рекомендую.
Паша не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 травня 2023

Хотів купити: Газонокосарка бензинова HECHT 540

Розмістив замовлення на сайті, відмінили без будь-яких пояснень.