Sanya179 рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV Eclipse Gray (G614JV-N3143, 90NR0C61-M00CC0), Замовлення №10000001139

Хочу подякувати за швидку доставку, уважність та ввічливість консультанта. Ноутбук просто чудовий, стильний, міцний та потужний. Я в захваті! Рекомендую!
Відповідь представника «Офіційний магазин ASUS»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та бажаємо приємного використання!
Dimoon L рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JJ Eclipse Gray (G614JJ-N3049), Замовлення №№10000000896 (№3701102)

Вирішив купити товар у офіційного магазину і не помилився. Замовляв товар о 19:00, мені через 5хв подзвонила дуже приємна менеджер, підтвердив замовленя. Отримав СМС з тим що вже через два дні товар буде у мене. Не очікував такого. Товар повністю справний. Переваги/плюси: Ціна, якість товару, сервіс, тех.підримка, офіційний магазин<3 Недоліки Їх не існує. Проблема з драйверами CPU це вже не від asus залежить.
Відповідь представника «Офіційний магазин ASUS»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш теплий відгук. Ми раді, що Ви задоволені покупкою та обслуговуванням. У разі, якщо питання з драйверами наразі актуальне, радимо спробувати встановити драйвери зі сторінки підтримки пристрою або через фірмовий застосунок MyASUS. Зауважимо, що у разі виникнення складнощів в процесі експлуатації пристрою, Ви можете звернутися до Служби підтримки ASUS (https://www.asus.com/ua-ua/support), яка надасть усі необхідні консультації.