buba stix рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Ноутбук TUF Gaming F15 FX506HF (FX506HF-HN014), Замовлення №254416414

Гарний ігровий ноутбук! Я дуже задоволений)))
Viktor Sapon рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Sigma AF 105mm F2.8 DG DN MACRO ART (L-mount), Об\'єктив Sigma AF 105mm F2.8 DG DN MACRO ART (L-mount), Замовлення №255092691

Артем Суспицын рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Ноутбук MSI Katana 15 (B12VFK-259XPL), Замовлення №255050684

Шукав ігровий ноутбук саме фірми MSI, менеджер проконсультував і порадив цю модель, замовив ще доп. Послуги (гравіювання, встановлення віндовс). Дуже задоволений магазином і товаром, буду замовляти ще.
александр демиденко рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Монітор G27FC A Gaming Monitor, Замовлення №254632693

Приобрел Монітор GIGABYTE Gaming (G27FC A). После заказа связались быстро, оперативно все уточнили и отправили. Оплачивал сразу на карту, товар получил в отличном рабочем состояние. Все понравилось, спасибо.
Назарій Гриджук рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Смартфон ASUS ZenFone 10 16/512GB Black, Замовлення №255195050

Магазин супер. Рекомендую всім.
Кристина Харчук рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 (NH.QEWEP.00G ), Ноутбук Nitro 5 AN515-57 (NH.QEWEP.00G), Замовлення №254079008

Дуже хороший магазин, мені все сподобалось. Також у них windows встановила. Все супер. Товаром дууже задоволена. Дякую вам
Кирилл Игоревич рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Монітор ASUS TUF GAMING VG279QM, Замовлення №253598471

Все хорошо, товар был в наличии, связались быстро.
Артем Юрик рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Ноутбук 15s-eq3234nw (712N0EA), Замовлення №253177388

Ноутбук супер, отримав швидко + встановили віндовс та зробили лазерне гравіювання (менеждер запропонув ці послуги під час розмови). Зробили все якісно
Федір рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Монитор BenQ ZOWIE XL2566K, Замовлення №252691316

Ульчик002 рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Монітор LENOVO Legion Y27-30 | 27, Замовлення №252373779

Связались быстро, товар был в наличии, цена актуальная Товар соответствует описанию, новый, запакованый Спасибо большое вам