Ціна збігалась із заявленою на hotline
Boris Kostrov рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY33), Замовлення №#1817

Відповідь представника «my-apple.com.ua»
Велике спасибі за ваш відгук і за те, що вибрали наш магазин для покупки ноутбука Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022. Ми раді, що ви залишилися задоволені. Ваше задоволення - наша головна мета, і ми завжди прагнемо надавати високий рівень сервісу. Будемо раді знову бачити вас серед наших клієнтів!
Semen Boltikov рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №#1807

Відповідь представника «my-apple.com.ua»
Велике спасибі за ваш відгук і за те, що вибрали наш магазин для покупки зарядної станції EcoFlow DELTA Max 2000. Ми раді, що ви залишилися задоволені відповідністю ціни, наявністю товару, процесом відвантаження, умовами оплати та можливістю повернення товару. Також приємно чути, що ви оцінили надання фіскального чека. Ваша думка дуже важлива для нас, і ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам найкращий сервіс та якісні товари. Будемо раді знову бачити вас у нашому магазині!
Віталій Любиченко не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не раджу цього продавця. Ціна та умови оплати не відповідають заявленим
Відповідь представника «my-apple.com.ua»
Шановний клієнте, на той час наш магазин з технічних причин не працював на хотлайн. Ми хочемо щиро вибачитися за будь-які незручності, які виникли через ваш досвід покупки у нас. Ваша задоволеність є нашим пріоритетом, і ми дуже шкодуємо, що ви відчули розчарування. Ми розуміємо, що ціна та умови оплати повинні відповідати вашим очікуванням, і ми візьмемо до уваги цю ситуацію дуже серйозно. Ми будемо працювати над удосконаленням наших процесів та забезпеченням того, щоб такі ситуації не траплялися в майбутньому.