Юрій7070 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Сухий корм для котів ACANA PACIFICA CAT для всих порід та стадій життя 1,8 кг, Сухий корм для котів ACANA WILD PRAIRIE CAT для всіх порід та стадій життя 340 г, Замовлення №536

Замовляв лінійку кормів Acana для котів. Оплачував на сайті, отримував через Укрпошту. Перед оформленням замовлення на сайті рекомендую зв'язатися із продавцем щоб уточнити наявність товару. Приємно здивований і цінами і швидким терміном доставки. Магазин рекомендую і сам буду в ньому і надалі здійснювати покупки.
Дар'я рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Brit Care Cat GF Sterilized Urinary Health 7 кг, Замовлення №75

Купую вже втрете, дуже вигідні ціни при нинішніх цінах на корм для тварин.
lustig рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: сухий корм ACANA Grasslands 2 кг (a54220), сухий корм ACANA Ranchlands 2 кг (a54320), сухий корм ACANA Grass-Fed Lamb 2 кг (a57020), Замовлення №377

Знову зник корм Acana в Києві з продажу, тому довелося шукати, де купити. Купив в даному магазині під замовлення . Чекав тиждень (протермінували всього лише на два дні від обіцяного, за умов проблем на кордоні - вважаю не критично). Справді, самі не перезвонюють. Тож я сам перетелефонував. Такой в процесі ще декілька разів, завжди з першого разу, все ввічливо. Ціна - топ, я залишився задоволеним, чек отримав. Магазин - рекомендую.
Ку не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Хотів купити: сухий корм ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг (a57017)

Повелся на отзывы. Оформил заказ. Никто и не думает перезванивать. Ни касательно заказа, ни нажав на кнопку "Перезвонить мне". Не рекомендую. Не тратьте время. Моя собака осталась бы голодной, если бы еще потянул время.
Юлия Билоус рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Grandorf Rabbit & Potato Adult All Breeds 12 кг - корм кролик з картоплею беззерновий для собак всіх, Замовлення №65

Відмінний магазин. Швидке відправлення товару. Буду постійним покупцем!) Дякую!
D рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: сухий корм Brit Care Sterilized Weight Control 7 кг (171293/0785), Замовлення №4

Все пройшло добре, рекомендую!