maxelid рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Choetech BS006 (2000W/1997Wh), Замовлення №133

Дуже швидко відповідають співробітники в цьому онлайн магазині. Рекомендую. Покупка пройшла успішно. Товар доставили швидко, а також завжди на зв'язку. Дуже радий, що звернувся саме до Вас. Бажаю Вам розвитку та багато клієнтів. Дякую.
advokat_kay@ukr.net рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Зарядна станція Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Замовлення №132

Петр Петрович рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Choetech BS005 (1200W/960Wh), Зарядна станція Choetech BS006 (2000W/1997Wh), Замовлення №000

Співпрацею з магазином повністю задоволений. На питання відповіли, товар відправили в день замовлення. Якісний товар за кращу ціну на момент купівлі в якісній упаковці. Рекомендую!
Представник магазину «smobile»
дякуємо за ваш відгук, він для нас дуже важливий
8 серпня 2023 Відповісти
Mid248 рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Зарядна станція Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Замовлення №248

Сработали оперативно и четко. На следующий день товар уже был у меня. Цена отличная, всё работает как надо. Рекомендую
Представник магазину «smobile»
дякуємо за ваш відгук
8 серпня 2023 Відповісти
DELTA AGROCOM рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Зарядная станция Choetech BS006 (2000W/1997Wh), Замовлення №066352

Замовив продукцію, відвантажили в той же день. Швидко, зручно, відповідально.
Відповідь представника «smobile»
дякуємо за ваш відгук, він для нас дуже цінний
Кот Котович рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Choetech 2000Wh (BS006), Замовлення №13

Дякую чудовій команді магазину - при купівлі зарядної станції консультант відповів на питання, які виникли. Все супер, якість товару відмінна, високий рівень обслуговування.
Відповідь представника «smobile»
дякуємо за ваш відгук, він для нас дуже важливий, приємно мати справу з відповідальними клієнтами
Nikalya рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Зарядная станция Choetech BS006 (2000W/1997Wh), Зарядна станція Choetech 2000Wh (BS006), Замовлення №Рахунок на оплату № 5 від

Дякуємо за ваш відгук