Максим Федик рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200QYPB), Замовлення №232

Дуже вдячний пану Юрію за оперативну відправку товару. Замовляв вчора (15.07, сб) в районі 16 год, то сьогодні (16.07, нд) в обід уже забрав товар з відділення! Надсилав кошти на карту, трохи переживав, так як вперше замовляв у цьому магазині, але позитивні відгуки додали впевненості, тепер сам впевнено рекомендую цей магазин, як надійний і дууже оперативний у обслуговуванні! Дуже вдячний Вам!
Представник магазину «SpaceOne»
Щиро дякуємо Максим Вам за ваш приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
16 липня 2023 Відповісти
Kaelim Kalimen рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 7 Ultimate 16/512GB Storm White, Замовлення №224

Представник магазину «SpaceOne»
Щиро дякуємо Тарас Вам за ваш приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
12 липня 2023 Відповісти
Владимир Метепенко рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Coyote Tan (010-02805-12/02/64), Замовлення №205

Представник магазину «SpaceOne»
Щиро дякуємо Володимир Вам за приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
19 червня 2023 Відповісти
Олег Горчинский рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Смартфон ASUS Zenfone 9 8/128GB Midnight Black, Замовлення №204

Порядочные и ответственные люди. Всё было чётко быстро и понятно. Купил то что хотел
Представник магазину «SpaceOne»
Щиро дякуємо Олег Вам за приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
18 червня 2023 Відповісти
Serhii Miakinnikov рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Enduro 2 (010-02754-00/01/13), Замовлення №184

Приємно вражений отриманим товаром - все ціле, робоче та нове - не міг повірити, що можливо купити цей годинник по ціні нижче ціни офіційного представника з такою різницею майже в 10000 грн. Рекомендую, як чесного та порядного продавця
Представник магазину «SpaceOne»
Щиро дякуємо Сергій Вам за приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
15 червня 2023 Відповісти
Oleh Bezkorovainyi рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №1005773

Представник магазину «SpaceOne»
Щиро дякуємо Вам за приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
4 червня 2023 Відповісти
bambr12345 рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Фен Laifen Swift Special Silver Blue (LF03-SSI-EU), Замовлення №№149

Відправили зразу після замовлення. Жінка товаром дуже довольна.
20 травня 2023 Відповісти
20 травня 2023 Відповісти