Артем Свирид не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D10s Plus (RLS6AD)

29го грудня замовив товар і оплатив на сайті. Сказали, що відправка буде 8го січня. 9го січня сказали, що товару немає, попросили карту для повернення коштів. Станом на сьогоднішній день ні товару, ні повернутих коштів. Не рекомендую будь-яку співпрацю з даних магазином.
Добрий день, Вам повернули кошти, чи ні, бо схожа ситуація з даним магазином. ?
27 січня 2024 Відповісти
Ні. Все ще не повернули.
28 січня 2024 Відповісти
Мені також не повернули. Ви писали заяву до поліції?думаю, якщо буде більше заяв справа набере розголосу і власник можливо зашевелиться
8 лютого 2024 Відповісти
Показати всі коментарі
Sergey Pikalov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 січня 2024

Хотів купити: Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 9 Black

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Зробив замовлення 3 січня на умовах що отримаю замовлення 11-12 січня. Станом на 16 січня замовлення не отримав.
Відповідь представника «TechUa.shop»
Доброго дня, так, розуміємо Ваше засмучення, раді, що нам разом вдалось дійти спільної згоди і вирішити ситуацію, стараємось ставати кращими для Вас!
Дмитро Стефанишин не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №2293

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Придбав дані навушники TWS Xiaomi Buds 4 Black на сайті techua, здійснив успішну оплату, після чого на наступний день подзвонив консультант і сказав що даних навушників немає, сказав що повернення коштів надійде до кінця дня. Вже пройшов майже тиждень , кошти не повернули, на дзвінки не відповідають , у вайбері не відписують. Не рекомендую даний веб сайт!
Игорь Бутаков рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: БФП Brother DCP-1623WE (DCP1623WE), Замовлення №1910

Замовлення обробили у зазначений термін. Все прийшло згідно домовленостей. Оператор підтримував зв'язок на всіх етапах замовлення. Рекомендую магазин!
Игорь77777 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 січня 2024

Хотів купити: Електрична зубна щітка Philips Sonicare 9900 Prestige SenseIQ HX9992/12

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Не рекомендую!
Відповідь представника «TechUa.shop»
Евгений Половенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 січня 2024

Хотів купити: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G (GV-N406TEAGLE-8GD)

Хотів придбати відеокарту,не зважаючи на велику кількість негативних відгуків. Додзвонитися до них так і не зміг - не брали трубку. Наступного дня сказували моє замовлення через повідомлення у вайбері. Добре,що не зробив передплату.
Відповідь представника «TechUa.shop»
Ira 1751 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 січня 2024

Купив: Електрична зубна щітка Philips Sonicare 2100 Series HX3651/12, Замовлення №1695

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «TechUa.shop»
Vladyslav Ruban не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Хотів купити: Миша ASUS ROG Chakram X Origin RGB Black (90MP02N1-BMUA00)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Знайшов на хотлайн і замовив товар, довго чекав, намагався зідзвонитися, сам писав продавцю, він обіцяв що от-от відправить та просто гаяв мій час, так і не відправив. Не рекомендую щось тут замовляти
Євгеній Швардак рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: БФП Canon G3470 (5805C009), Замовлення №1247

Дуже сподобався сервіс цього магазину, зв'язалися швидко. По принтеру, отримав те що саме хотів. Мої школярі задоволені, друкуємо доповіді та повідомлення з кольоровими фото.
Лапчук Ігор рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: БФП Canon TS3350 (3771C006), Замовлення №1297

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Придбав БФП Canon TS3350, доставили вчасно. БФП працює справно, не можу сказати що магазин чимось особливий, звичайна ціна, звичайний справний товар і звичайна доставка. Все пройшло без зауважень з мого боку, товаров задоволений.