Андрій Іванович не рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товар не відповідає дійсності, ціна не дійсна
Меломедова Анна рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) HUAWEI AX3 Dual-core White (53037717), Замовлення №1173

На зв'язок вийшли відразу. Менеджер повідомив, що буде трохи затримка по доставці. Товар доставили. Було приємно, що магазин надає особисту гарантію від магазину.
greencafe рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: бездротової трекер руху HTC Vive Tracker (NM82PYV100), Замовлення №1374

Прекрасный опыт обслуживания! Меня приятно удивила оперативность службы поддержки — моментальное уведомление о возможной задержке доставки, что позволило быть в курсе ситуации. Но самое приятное, что заказ все равно был доставлен вовремя. Особенно хочу выделить гарантию от магазина. Это подчеркивает профессионализм и заботу о клиентах. Внимательность к деталям и ответственность за качество обслуживания — вот что я ценю в этом магазине. Благодарю за отличный сервис и надежность!
Lgndkllr не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Хотів купити: Відеокарта ASUS TUF-GTX1660S-O6G-GAMING

Не сподобалося: відвантаження товару

Зробив замовлення. Через день зателефонували та сказали, що відправка буде за кілька днів. В день, коли мала бути відправка, нічого не сталось. За наступний тиждень також відправки не було. Телефон відключений, на листи не відповідають, через колбек не телефонують . Не рекомендую робити тут замовлення.
Восточный Восточный не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Хотів купити: Веб-камера HP 960 4K Streaming silver (695J6AA)

Замовив товар передзвонили сказали через 5 дні відправлять ніхто нічого не відправив важко з ними зв’язатися Потім зв’язалися сказали що уточнять по наявності наберуть ніхто не набрав короче купив іншу магазині
Виктор Овраменко не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 2 TB (MZ-V7S2T0BW)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Купував SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 2 TB Замовлення №1287 Зробив замовлення і оплату через WayForPay, потім виявилось, що його немає у наявності і обіцяли повернути кошти в день покупки тобто 24.11.2023 Я телефонував вже 5ть разів, постійно мені кажуть, що кошти повинні сьогодні повернутись. Але сьогодні вже 28.11.2023 і все ще не повернуті. НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний магазин. Можливо потрібно буде звертатись в кібер поліцію.
Написав листа на їх емейл з прикріпленими скрінами оплати і інформації про ФОП на https://opendatabot.ua/ З розясненням, що буду звертатись до кібер поліції, якщо кошти не повернуть. Гроші зразу повернули. Рекомендую зразу так і робити.
28 листопада 2023 Відповісти
Leet_Master не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + Wireless Adapter for Windows (1VA-00002), Навушники TWS Audio-Technica ATH-M20xBT Black, Замовлення №1156

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Riotouss не рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Хотів купити: Копрус Fractal Design North Chalk White TGC

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Поділіться будь-ласка зі мені телефоном фопа, бо мені не хотять повертати гроші. Мій телефон 0987734303. Дякую
18 грудня 2023 Відповісти
Valery Gertz не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Хотів купити: Геймпад Razer Raiju Tournament Edition Black (RZ06-02610400-R3G1)

Не сподобалося: відвантаження товару

Геймпад виявився вживаним, не новим! Хоча на сайті було вказано, що новий. Загалом, не рекомендую зв'язуватися з цим магазином!
Andre Tan не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mini SE Fly More Combo (CP.MA.00000320.01)

Замовлення №1212 --------------------- на замовлення зроблені на сайті ніхто не реагує третій день. -------------------------------------
Відповідь представника «TechUa.shop»
Вітаємо, наші менеджери намагались зв'язатись з вами, ви не відповідаєте на дзвінок і не перетелефонували