Nazar Rohozhuk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) ZMI No. 20 Model 25000 mAh 210W Backup Battery (QB826G), Замовлення №494

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «TechUa.shop»
Приносимо вибачення за незручності із замовленням і поверненням коштів Кошти ми повернули
Доброго ранку, чи повернули вам кошти?
20 жовтня 2023 Відповісти
Илья Онищенко не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 (82WM0086RM)

Неадекватна комунікація і відсутність товару, який на сайті був зазначений як той, що є в наявності. Хлопець з техпідтримки (він там судячи з усього один) постійно нічого не знає і обіцяє уточнити та передзвонити кожен раз називаючи нові строки. По факту ніхто не передзвонює і клієнту доводиться дзвонити знову і знову самостійно. Про відсутність товару на складі я так само дізнався лише коли сам подзвонив уточнити взагалі інше питання.
Відповідь представника «TechUa.shop»
Вітаємо, ми новий магазин, і поки що налаштовуємо усі процеси усі ваші зауваження відпрацюємо для покращення нашої роботи
Марина не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: MYCOND Roomer Smart 12, Осушувач повітря MYCOND Roomer Smart 12

На хотлайні ціна 5846 гр на сайті 9499гр.Не раджу .
Відповідь представника «TechUa.shop»
Нам шкода що ми не встигли оновити ціну на хотлайні, інформація по хотлайну оновлюється самостійно раз на добу, власноруч ми не встигли цього зробити
Igor Nemcinov не рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Хотів купити: SSD накопичувач GOODRAM PX600 1 TB (SSDPR-PX600-1K0-80)

Занижена ціна на сайті Хотлайн.
Відповідь представника «TechUa.shop»
Ми виправили помилку в ціні як тільки надійшло ваше замовлення, наш менеджер одразу вас повідомив про те що ціна не актуальна і проставлена помилково
Олександр Каращук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 серпня 2023

Хотів купити: Іригатор Waterpik Ultra Water Flosser WP-100

Неадекватний сервіс та відношення до клієнтів,замовив ірригатор онлайн 28.07, сказали, що треба почекати, але відправка буде 1.08 або 2.08 - я погодився. В назначений термін ніякої відправки не було, я чекав до 4.08 , потім сам зателефонував - менеджер сказав , що відправка буде 5.08 або 6.08 ,я два рази перепитав чи точно і мені відповіли, що можете не хвилюватися , 100% відправимо. Сьогодні 7.08 , ні дзвінка з вибаченнями , ні відправки. підводять людей !
Є таке. Постійно обіцяють уточнити і передзвонити, а по факту дзвониш їм сам, а в результаті отримуєш 0 інформації і нові обіцянки. Зробив у них замовлення і через пару днів передзвонив дещо уточнити, а в результаті дізнався що товару нема в наявності але можуть привезти. Погодився почекати. Чекаю вже півтора тижні, а інформації навіть приблизної коли буде товар все ще нема.
7 жовтня 2023 Відповісти
Проблема вирішена. Продавець зв'язався та компенсував фінансово моє очікування. Вважаю , що з таким підходом сервіс буде хорошим та в майбутньому буду тут купувати !
25 січня 2024 Відповісти
Гуменюк Карина МН-20-2 рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, 1743498773, Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №319

Дуже сподобався сервіс. Концультант швидко підтвердив замовлення, допоміг підібрати ще потрібний товар (запропонував дешевший, але кращий по функціональності), стімдек та інша частина замовлення прийшли файно запоковані та в вказаний термін
Рімма рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Стайлер Dyson Corrale Black Nickel/Fuchsia, Стайлер (випрямляч) Dyson Corrale Black Nickel/Fuchsia (322952-01), Замовлення №324

Мені все сподобалось) Ціна актуальна, приємне обслуговування, товар був в наявності та швидко доставлен. Рекомендую)
Сергій Дрозд не рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Хотів купити: Іригатор порожнини рота Waterpik WP-100 E2 Ultra

Оформив заявку на товар 06.06.2023р. До 14.06.2023р. так і не зв"язалися зі мною. Статус заявки - "В обробці". Контактний тел., вказаний на сайті, не відповідає. Висновок: немає змісту працювати з таким продавцем.