Олексій Подлєсний рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук HP Victus 16-r0434nw (8F709EA), Замовлення №277714028

Жендосилло рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE Gigabyte G5 GE (GE-51EE263SD), Замовлення №248269368

Купил ноутбук дочке на день рождения. Ноут просто супер! Очень порадовала цена на него значительно ниже чем у остальных. Коммуникация на высшем уровне все сделали как я просил и всегда сразу выходили на связь. В дальнейшем буду покупать только тут и остальным рекомендую. Огромное спасибо за ноут).
Юрий Тимофеев рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 i5-11400H/16GB/512 RTX3050 FX506HC-HN004, Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506HC Graphite Black (FX506HC-HN004, 90NR0724-M00NU0), Замовлення №245914815

З більш ніж десятка варіантів, що видавав хотлайн, тільки в цьому магазині був потрібний мені товар в наявності. Навіть попри те що вже був кінець робочого дня, мені підготували ноутбук до відправки (зробили всі налаштування, зробили гравірування української роскладки на клавіатурі) і в цей же день відправили новою поштою. Сервісом дуже задоволений! Дуже Вам вдячний! Категорично рекомендую!!!
Noir Joy рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VE (A12VE-017XPL), Замовлення №242846264

Замовив ноутбук у цьому магазині. Дуже сподобалась оперативність,в той же день зі мною зв'язались,ми домовились про термін доставки та інші деталі. Ноутбук отримав на наступний день після відправки,все в порядку,запаковано, з гарантійним талоном та бонусом-наклейкою В той же день почав працювати з девайсом Однозначно рекомендую магазин для тих,хто хоче підібрати собі ігровий ноутбук за вдалим поєднанням ціни і характеристик. Ставлю тверду 5.
Дякуємо за замовлення і відгук! Раді, що Вам все сподобалось при замовленні!
Antonio de marko рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Ноутбук HP Victus 16-d1004nw (6E2Y8EA), Замовлення №242835090

Купив в цьому магазині ноутбук HP Victus 16-d1004nw (6E2Y8EA). З усіх продавців на Hotline лише в них був у наявності як і було заявленно на сайті. У всіх інших лише під замовлення хоча на Hotline вказано що є в наявності. Відправили замовлення за півгодини і на наступний день я вже отримав. Зручний метод оплати, ввічливий та компетентний менеджер. Виходячи з цього досвіду - рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Eleonor Shop»
Дякуємо за замовлення і відгук!