Антоненко Олег рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Палатка Tramp Twister 3, пісочний (TLT-024.06_sand), Замовлення №9903

Замовив нову палатку для відпустки. Отримав її вже на наступний день. Дякую за швидкість та якісний товар. Тепер з друзями будемо замовляти у Вас!
Маклюк Катя рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Спальний мішок-ковдра з підголівником Terra Incognita Asleep Wide 300 / left, зеленый, Замовлення №9736

Замовила чоловікові спальний мішок. Попросила менеджера відправити замовлення якнайшвидше. Вже наступного дня чоловік отримав спальник, якісттю задоволений. Дякую менеджеру за розуміння, рекомендуватимемо Вас знайомим!
Войнов Михаил рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Килимок самонадувний Tramp TRI-021, Замовлення №8810

Терміново знадобився такий килимок, знайшов у цьому магазині за кращу ціну. Обслуговуванням та товаром задоволений. Дякую!
Бельченко Дима рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Палатка Tramp lite Tourist 2 пісок, Замовлення №HO000008808

Дякую за швидку доставку!
Олексій Грищенко рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Рюкзак експедиційний Pinguin Explorer 75 2020 / Khaki (301144), Замовлення №НО000008815

Купував у цьому інтернет-магазині рюкзак по знижці. Дуже сподобався дизайн та ємкість рюкзаку. Менеджер дуже швидко зателефонував, і в день замовлення була відправка. Рекомендую цей інтернет-магазин.
Igor Yevtushenko рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Рюкзак експедиційний Pinguin Explorer 60 2020 / Black (302196), Замовлення №4414

Вдалося скористатися знижкою на сайті і купити з великим знижкою рюкзак. Сервіс приємний та швидка доставка.