Лиза Корниенко рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Монокуляр Vortex Solo 8x25 (S825), Замовлення №1075

Сподобалось якісне виконання замовлення, зі мною зв'язався менеджер швидко. Ввічливі продавці показали замовлений товар, і показали як їм користуватись. Буду рекомендувати всім знайомим.
Відповідь представника «Muraveinyk»
Дякуємо щиро за відгук. Так ми стараємось робити для кожного покупця)
StanS не рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Хотів купити: Валіза Heys Pastel (M) Blue (10155-0004-26)

Попередив менеджера, що обираю між двома моделями і перед тим, як заїхати до них, буду дивитись в іншому магазині іншу валізу, то менеджер вирішив не заморачуватись і не привозити товар в магазин
Представник магазину «Muraveinyk»
Доброго вечора дякуємо за Ваш відгук: Так була така ситуація і дійсно менеджер магазину вирішив не втрачати час курьєра (в дорозі), та керівництва- для оформлення замовлення на складі та його викупу, для того щоб чикати поки Ви з 9.24 до 17.07 зробите свій вибір та набере нас для того щоб попередити що Ви вже їдете. Нагадаю Ви вибирали для себе найдешевшу ціну на продукт і шукали кращий варіант купівлі, не в звичайному магазині де все можна прийти та помацати, а в інтернет магазині. який працює зовсім по іншому. Нашим керівництвом було зроблено виключення і багатьом ЗАМОВНИКАМ які нам телефонують ми надаємо змогу переглядати продукт, але в вашому випадку такого не сталось - бо Ви довго робили свій вибір і довго не попереджували нас про ваш намір. Дякуємо Що не забули нас!
11 березня 2024 Відповісти