Liudmyla Pastushok рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: сухий корм Royal Canin Maine Coon Adult 10 кг (2550100), Замовлення №Ajvu

Вагалась чи купувати, адже інтернет магазин не має адреси та контактних телефонів. Проте магазин відповідальний, відправили замовлення в обумовлені строки. Рекомендую.
Відповідь представника «zooopt.net»
Людмило, сердечно дякуємо за ваш відгук! З радістю бачимо, що ви задоволені нашим сервісом. Точно, ми маємо контактний номер на сайті, але справді надаємо перевагу комунікації через чати, щоб тримати наші ціни привабливими та продовжувати радувати вас якісним сервісом без зайвих витрат часу. Нам дуже приємно, що ви рекомендуєте нас. Чекаємо на ваші майбутні замовлення та завжди готові допомогти!
Ірина Герасимчук рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: сухий корм Royal Canin Hypoallergenic 14 кг (3910140), Замовлення №XSAEQMAPS

Чудовий магазин, класна ціна, швидко відправили, я дуже задоволена !
Відповідь представника «zooopt.net»
Ірино, дякуємо за такі теплі слова! Нам надзвичайно приємно чути, що ви задоволені покупкою у нашому магазині. Ми завжди намагаємося працювати на високому рівні, щоб наші клієнти були щасливі. Чекаємо на вас знову! З найкращими побажаннями, ваша команда ZooOpt.
Андрей Яроцкий рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 липня 2023

Купив: LABRADOR ADULT СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК ПОРОДИ ЛАБРАДОР-РЕТРИВЕР 12 К, Замовлення №nxxzngjte

Рекомендую, але немає звязку з продавцем.
Відповідь представника «zooopt.net»
Шановний Андрію Яроцький, Дякуємо вам за ваш відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми цінуємо вашу довіру та відгук щодо нашої роботи. Щодо зв'язку з продавцем, ми розуміємо вашу обуреність щодо обмеженої доступності комунікації. У нас дійсно обмежено зв'язок. Занадто часто надходять запити покупців, які просто бажають перевірити наявність товару та ціну, і це забирає значний час нашого персоналу. До того ж цей час виявляється витраченим даремно, оскільки ми підтримуємо актуальність інформації і без додаткових запитів. Наші ціни та залишки оновлюються щодня, а будь-яка неактуальна інформація змінюється миттєво, як тільки ми стаємо обізнані про це. Крім того, хочемо зазначити, що при оплаті карткою на нашому сайті ми не списуємо кошти з вашої картки, а лише блокуємо їх для забезпечення можливості миттєвого повернення. Наш сервіс максимально безпечний для покупців, і ми робимо все можливе, щоб забезпечити вашу впевненість та задоволеність покупкою. При інших способах оплат ризики з боку покупців відсутні за визначенням. Ще раз висловлюємо вдячність за ваші позитивні слова та рекомендацію. Ваша задоволеність є нашим пріоритетом, і ми завжди готові надати вам найкращий сервіс. Якщо в майбутньому у вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, будь ласка, звертайтесь до нас. Ми завжди раді допомогти.